Využite bezkontaktný nákup prostredníctvom Alza boxov. V Seredi sa ich počet rozšíril na štyri kusy

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku a mnohí ľudia už riešia vianočné nákupy. V dnešnej “covidovej dobe” to nie je tak jednoduché ako v minulosti. Obava z nákazy, choroba alebo zaneprázdnenosť neumožňujú niektorým osobnú návštevu obchodov. Niekomu nevyhovuje ani dovoz tovaru kuriérskou spoločnosťou alebo Slovenskou poštou.

Najväčší obchod s počítačmi, elektronikou a bielou technikou prišiel pred časom s novinkou a to s inštaláciou ALZA BOXOV v jednotlivých mestách. V tejto dobe ide o pohodlný, bezpečný a najmä bezkontaktný nákup.

AlzaBoxy slúžia na vyzdvihnutie tovaru objednaného na webovej stránke Alzy. Prístupnosť väčšiny AlzaBoxov je 24 hodín denne, 7 dní v týždni. V Seredi sa ich počet za rok rozšíril na štyri kusy. Nájdete ich na :

na ulici Cukrovarská ( pri Kauflande )
na ulici M.R.Štefánika ( pri Coop Jednote )
na ulici Trnavská ( pri Sedite )
a posledný najnovší na Školskej ulici ( budova Dáni )

AlzaBox funguje jednoducho. Po objednaní tovaru na www.alza.sk si zvolíte spôsob doručenia do AlzaBoxu. Svoju zásielku môžete sledovať online v sekcii „Moja Alza“. Tovar bude pripravený na vyzdvihnutie najneskôr nasledujúci deň. Keď bude zásielka uložená v AlzaBoxe, dostanete SMS správu, v ktorej nájdete autorizačný kód. Schránku so zásielkou otvoríte postupným zadaním tohto autorizačného kódu. Svoj balík si môžete vyzdvihnúť najneskôr dva dni od doručenia. Ak to nestihnete v danom termíne, objednávka bude stornovaná a tovar sa vracia späť. 24 hodín pred vrátením ešte dostanete upozornenie na vyzdvihnutie balíka.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -