PRÁVE TERAZ: Pozor, Trnavská ulica je z časti neprejazdná – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Pravdepodobne dopravnú nehodu rieši polícia na Trnavskej ulici pri vjazde do sociálnych bytov mesta Sereď.

Z časti boli blokované obidva jazdné pruhy, momentálne je blokovaný pruh v smere von z mesta.

Na tomto mieste nedošlo k dopravnej nehode po prvýkrát. Opačne, dopravné nehody sú tu časté, nakoľko hustá premávka osobných motorových vozidiel prevažne značiek charakterizujúcich vyššiu strednú triedu smerujúcich do mestských sociálnych bytov býva aj počas dňa hustá.

Je otázkou na vedenie mesta, prečo niekoľko áut parkuje na v minulosti zatrávnenej ploche, keď takéto konanie je v iných častiach mesta mestskou políciou systematicky sankcionované.

Bližšie informácie prinesieme po ich preverení.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 29.11.2021 – tlačová správa KR PZ Trnava

Policajti dokumentovali zrážku dvoch osobných áut na Trnavskej ulici v meste Sereď. Pri náraze sa nikto nezranil. Dopravný policajt prítomnosť alkoholu u vodičov nepotvrdil. Polícia vec realizovala ako škodovú udalosť.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Majko len pravdu píše držím mu prsty .a pravda je že mesto dáva boticky len sociálne byty si nevšíma keď parkujú na chodníku na tráve všade kde sa dá . Pýtam sa je to iný svet alebo iné pravidlá keď oni môžu všetko alebo sa mestský policajti boja ľudí zo soc.bytou. veď ty mestsky policajti sú ako obyčajný pešiaci len sa prejdú tamadial a dajú si krížik že tam boli a nič nevideli.

  2. viete o tom že ten vedľa pozemok mesto predalo cigáňom na splátky????prečo dostali za dvatsaťtisíc a ešte na splátky taký pozemok????aj ja chcem

  3. Minimálne 2x mi odtiaľ vycúval starý Mercedes, bez toho, aby sa unúval pozrieť či ide alebo nejde auto po hlavnej ceste. Samozrejme za volantom spoluobčan, ktorý si VP asi len zaplatil… čo sa týka parkovania na chodníku, tak oni nielenže parkujú na chodníku, ale oni po tom chodníku jazdia autom od priľahlej vedľajšej cesty po chodníku až do dvora… neraz som bol toho svedkom.

    @Anonym: o ktorý pozemok ide?

  4. mali by tam zmenit značenie a hlavnú dať rovno do socialných bytov aby páni nemali problém

  5. PRE BERCI BOSS ty prasa cigánske ty není si Berci Boss ty sú ,, BERCOV VRED ,,💀💀💀💀💀

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -