PRÁVE TERAZ: Pozor, Trnavská ulica je z časti neprejazdná – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Pravdepodobne dopravnú nehodu rieši polícia na Trnavskej ulici pri vjazde do sociálnych bytov mesta Sereď.

Z časti boli blokované obidva jazdné pruhy, momentálne je blokovaný pruh v smere von z mesta.

Na tomto mieste nedošlo k dopravnej nehode po prvýkrát. Opačne, dopravné nehody sú tu časté, nakoľko hustá premávka osobných motorových vozidiel prevažne značiek charakterizujúcich vyššiu strednú triedu smerujúcich do mestských sociálnych bytov býva aj počas dňa hustá.

Je otázkou na vedenie mesta, prečo niekoľko áut parkuje na v minulosti zatrávnenej ploche, keď takéto konanie je v iných častiach mesta mestskou políciou systematicky sankcionované.

Bližšie informácie prinesieme po ich preverení.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 29.11.2021 – tlačová správa KR PZ Trnava

Policajti dokumentovali zrážku dvoch osobných áut na Trnavskej ulici v meste Sereď. Pri náraze sa nikto nezranil. Dopravný policajt prítomnosť alkoholu u vodičov nepotvrdil. Polícia vec realizovala ako škodovú udalosť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Majko len pravdu píše držím mu prsty .a pravda je že mesto dáva boticky len sociálne byty si nevšíma keď parkujú na chodníku na tráve všade kde sa dá . Pýtam sa je to iný svet alebo iné pravidlá keď oni môžu všetko alebo sa mestský policajti boja ľudí zo soc.bytou. veď ty mestsky policajti sú ako obyčajný pešiaci len sa prejdú tamadial a dajú si krížik že tam boli a nič nevideli.

  2. viete o tom že ten vedľa pozemok mesto predalo cigáňom na splátky????prečo dostali za dvatsaťtisíc a ešte na splátky taký pozemok????aj ja chcem

  3. Minimálne 2x mi odtiaľ vycúval starý Mercedes, bez toho, aby sa unúval pozrieť či ide alebo nejde auto po hlavnej ceste. Samozrejme za volantom spoluobčan, ktorý si VP asi len zaplatil… čo sa týka parkovania na chodníku, tak oni nielenže parkujú na chodníku, ale oni po tom chodníku jazdia autom od priľahlej vedľajšej cesty po chodníku až do dvora… neraz som bol toho svedkom.

    @Anonym: o ktorý pozemok ide?

  4. mali by tam zmenit značenie a hlavnú dať rovno do socialných bytov aby páni nemali problém

  5. PRE BERCI BOSS ty prasa cigánske ty není si Berci Boss ty sú ,, BERCOV VRED ,,💀💀💀💀💀

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články