PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda na Cukrovarskej ulici – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Práve teraz záchranári zasahujú pri dopravnej nehode na Cukrovarskej ulici v križovatke s odbočkou na ulicu Vinársku.

Na mieste sa nachádza vozidlo RZP a polícia.

Vzhľadom na zníženú viditeľnosť pre dážď jazdite mimoriadne opatrne a ohľaduplne.

Bližšie informácie prinesieme po ich zistení.

Za informácie a fotografie ďakujeme stálemu čitateľovi Petrovi.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 29.11.2021 – tlačová správa KR PZ Trnava

Polícia bola v piatok, v popoludňajších hodinách, privolaná k dopravnej nehode na ul. Cukrovarskej v meste Sereď. 69 ročný chodec sa pri prechádzaní cez cestu dostatočne nepresvedčil, či je to pre neho bezpečné. Vošiel na cestu priamo do jazdnej dráhy osobnému autu. Muža musela po náraze ošetriť privolaná RZP. Policajti pri dychových skúškach zistili, že pod vplyvom alkoholu bol práve chodec. Policajti staršieho muža vyriešili v blokovom konaní.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Pre anonym aj pre Sereď presne ste to napísali nič neosvetlené ,!!!!!!!!! Hanba a žijeme v úplne inom storočí ! Súdruhovia kompetentný darmožráči!

 2. Vážení diskutujúci,
  prejdite sa po uliciach mesta Sereď, tak zistíte že 80% týchto ulíc nie je osvetlené a ak áno tak na začiatku ulice svieti a veľmi slabo len jedna lampa.
  A teraz to najlepšie :::::::::::::
  Štadión patrí mestu Sereď, nič sa tam nerobí a ani nehrá tak
  PREČO JE OSVETLENÝ VEĽMI SILNÝMI REFLEKTORMI A TO AK SA ZVEČERÍ, TAK SKORO CELÚ NOC ?
  Tie reflektory zožerú viac elektriny ako 4 až 5 ulíc v meste
  NA TOTO SÚ PENIAZE ???? ALEBO VEĽKÉ BRUCHO KOMU SVIETI ?????
  Tu je zjavné ako všetci serú na občanov, tak že VIETE KOHO MÁTE VOLIŤ !!!!!!

 3. Dedo nerozčuluj sa lebo ti praskne cievka do toho vlašského orechu čo nosiš pod deklom v hlave… na štadióne sa svieti preto aby bolo vidno že sa tam ani v noci nič nerobí…

 4. Tma je teraz moda.v dolnej strede je taka tma ze ked ti tu da niekto po papuli nevies komu podakovat.pre zlodejov perfektne podmienky,ale richtar vysvieteny jak vo vysetrovacke🤣deges

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články