Vodiči sadli za volant pod vplyvom alkoholu. Jeden z nich za Šintavou s 2,02 ‰ zišiel z cesty a zapadol

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Trnavskí policajti zastavili, v pondelok popoludní, auto Suzuki Swift na Jasnej ulici v Trnave. Pri kontrole, hliadka podrobila vodiča dychovej skúške, ktorej výsledok ani netreba komentovať. 48 ročný muž totiž šoféroval s viac ako 3 promile alkoholu v dychu. Policajti mu ďalšiu jazdu zakázali, obmedzili ho na osobnej slobode a následne previezli na policajnú stanicu.
Polícia vodiča obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V prípade dokázania viny mu môže hroziť strata slobody až na 1 rok. Muž je stíhaný na slobode.

POLICAJTI OBVINILI ĎALŠÍCH 3 VODIČOV

Zahriatie v chladnom počasí riešili alkoholom, v posledných dňoch, aj ďalší traja vodiči. Každý z trojice nafúkal viac ako 2 promile. Ani oni sa nevyhli obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Okres Galanta
🔸 2,02 ‰ – 71 ročný vodič na ceste II. triedy, medzi obcami Šintava a Vinohrady nad Váhom, zišiel z cesty a zapadol
🔸 2,02 ‰ – 35 ročného muža zastavili policajti v meste Galanta
Okres Piešťany
🔸 2,17 ‰ – 51 ročná žena nezvládla v obci Banka riadenie, v zákrute prešla do protismeru a narazila do betónového oplotenia rodinného domu

Opätovne apelujeme na vodičov, aby nesadali za volant opití. Nielen že môžete skončiť za mrežami, ale hlavne ohrozujete životy a zdravie ostatných na cestách. Nehazardujte a jazdite zodpovedne!

Ilustračná foto, zdroj: vijesti.me

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Ked timto Veselym vrahom okamzite zosrotujete tu ich plechovu zbran zo vsetkym co v nej bolo prispejete k

  2. Neschopnosť alebo absolútny nezáujem s týmto niečo robiť. A nezmení sa to dovtedy, kým za to nezačnú na tvrdo zatvárať. Podmienka nič nerieši, prax to už dávno ukázala. Keby by taký hajzel zrazil dieťa, neurčil by som za seba.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -