21 ročný Trnavčan si niesol podušku. Maskovačka mu nevyšla, chytili ho policajti

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Dunajskostredskí kriminalisti zadržali 21 ročného mladíka s viac ako 900 dávkami marihuany.

Namiesto pravého peria si vyrobil podušku z marihuany. Do návliečky rozmerov 30 x 30 napchal ½ kg zelenej sušiny a podvečer ju niesol cez obec Veľké Dvorníky. Bez toho, aby to dáko skryl, si vystlaný vankúš niesol rovno pred očami operatívnej hliadky. Policajti zbystrili a muža odstavili. Ten sa síce tváril, že o vankúši už nič nevie a nikdy ho nevidel, no po prehliadke miesta, sporný predmet našli na strechu objektu. Policajti ho obmedzili na osobnej slobode a vankúšik s podozrivou výstelkou zaistili. Podľa predbežných výsledkov expertízy mal mladík pri sebe 935 dávok, za ktoré by na čiernom trhu zinkasoval približne 4600 eur.

MLADÍK BOL ZA DROGY V PODMIENKE

V apríli 2019 ho súd už za drogy právoplatne odsúdil. Vyšetrovateľ mladého muža cez víkend obvinil z drogovej trestnej činnosti a za prechovávanie drog vo väčšom rozsahu a v podmienke, mu teraz hrozí vyšší trest a to v rozsahu od 10 do 15 rokov.  Spolu s uznesením o obvinení predložil vyšetrovateľ aj podnet na návrh, aby bol obvinený stíhaný väzobne. Do rozhodnutia súdu zostáva mladík naďalej v cele policajného zaistenia.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Aj za neho pôjdu liberálne buzny z PS robiť protest??
  Veď on to chudáčik mal na vlastnú spotrebu (potrebu).. Ako bude teraz spať, keď mu vybrakovali vankúš? 😉

 2. Realita.. 23. novembra 2021, 12:11: Ďakujeme za názor teraz môžeš ísť hailovať na námestie s miňom mazurekom alebo majom kotlebom to je už jedno.

 3. Realita#2 akože, keď nebehám napikovaný po meste s dúhovou vlajkou a nedílujem trávu.., zákonite musím byť kotlebovec? Hm.., zaujímavý myšlienkový postup.
  Ale ako pohoda.. Ak mať otca a matku, byť heterosexual a mať klasickú rodinu, či nesúhlasiť s legalizáciou akýchkoľvek drog znamená byť kotlebovec.., tak nech je po tvojom.

 4. Realita.. a fajčiť/dílovať trávu odkedy znamená podporovať PS ? A keď nesúhlasíš s legalizáciou drog tak dúfam že nepiješ alkohol a nefajčíš cigarety lebo aj to su drogy a omnoho horšie ako tráva. A ešte čo sem ťaháš LGBT? Čo stým majú oni ?

 5. Realita#2 si predstav, že nepijem a nefajčím..
  A čo sem ťahám drogy a LGBT?
  Pozri si programové vyhlásenie PS.
  Lenže ty si zrejme úplne mimo..
  Ty len chodíš podporovať protesty za oslobodenie dílerov trávy a myslíš si, že jaký veľký liberál je z teba.
  Potom ešte choď posprejovať všetky dopravné značky, historické budovy a kostoly v Bratislave a budeš top.

 6. Alino

  pre Realita. Ja neviem v akej relite zijes , ale v tejto urcite nie. Tu drogy su , boli a budu. Rozdiel je ako sa k tejto problemitike postavit, lebo tieto momentalne zakony tomu ocividne nijako nepomahaju.

 7. Anonym.., drogy tu boli aj budú. Práve..
  A hájiť jedného dílera, zatiaľ čo trestáš konzumenta alebo trestať druhého dílera a pritom podporovať užívanie je totálne cáklé. Toľko k súčasnej realite.
  Pokiaľ sa tu robiť populizmus na maládeži, ktorá o x rokov bude aj tak mať na celú záležitosť úplne iný názor a iný postoj je fest na hlavu.
  Rovnako ako postaviť práva menším nad práva väčšiny v demokratickej spoločnosti.
  Jednoznačne ak díler má podmienku a napriek tomu ju poruší, tak ho treba zavrieť a ešte mu dobre naložiť obuškom!
  Bez ohľadu na to, akú politickú stranu preferuje..

 8. Ved tak to presne funguje, ze kto ma podmienku ide sediet. A pozri absolutne nijako to nepomaha.. vsade same drogy.

 9. Realita.. Programové vyhlásenie som ich videl a žiadne drogy nepodporujú okrem dekriminalizácie trávy. Ktorá je úplne neškodná. A neboj nechodím podporovať protesty a za liberála sa nepovažujem aj keď som často zaňho označovaný. A nie som nácek aby som sprejoval po historických budovách.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -