1. čitateľský babinec v ZŠ Juraja Fándlyho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ J. Fándlyho /  V kalendári svieti november, za oknom rozháňa vietor zlatisté listy, obloha čoskoro stmavne…

Čo sa dá v takomto období robiť? Jednoducho sa zabaliť do deky, uvariť si šálku dobrého čaju a vziať do ruky knihu. A presne to sme urobili – teda až na tie deky – minulý týždeň v utorok na našom 1. čitateľskom babinci, na ktorom sa stretli vášnivé čitateľky zo 6.C – Estherka, Miška, Dominika, Vivien, Tamarka a čitateľka Klára z 9.B.
Uvarili sme si voňavý čajík, zapálili sviečky a „kozub“, pohodlne sme sa usadili a začal náš rozhovor o knihách. O tých obľúbených, o tých, ktoré sme prečítali viackrát, o tých, ktoré nás rozplakali či rozosmiali.

Po čitateľskej diskusii sme sa stihli venovať aj rôznym knižným aktivitám – Kahoot, knižné priraďovačky a hra Activity. Navzájom sme sa lepšie spoznali, dobre sme sa zabavili a skonštatovali sme, že to bol príjemný, ale krátky večer, ktorý by sme rady opäť zopakovali.

Mgr. E. Švandová, Mgr. V. Miklošíková

 

 

 

zdroj: ZŠ Juraja Fándlyho Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články