Odizolovanie starej časti budovy Mestského úradu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Stará časť budovy Mestského úradu v Seredi bola postavená v roku 1909 staviteľom Jánom Tomaschekom, rodákom zo Serede. V dolnej časti sa nachádzajú kancelárie zamestnancov úradu, na poschodí je sobášna sieň a svoju pracovňu tu má primátor mesta so svojim zástupcom. So starou budovou susedí nová časť, ktorá bola pristavená v roku 1981. Tu sa okrem ďalších kancelárií nachádzajú aj veľká a malá zasadačka, v ktorých napríklad rokujú poslanci a jednotlivé komisie.

Budova starej časti Mestského úradu dlhšiu dobu vykazovala poškodenie izolácie proti spodným a dažďovým vodám. Preto mesto pristúpilo k odizolovaniu základov budovy a to formou injektáže. Z verejného obstarávania vyšla víťazne firma ŠuranM s.r.o. z Galanty so sumou 22 460 eur. Opravený bude aj vstup do budovy a fasáda do výške okien na prízemí. Práce by mali byť ukončené do konca novembra.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články