Práve teraz: Vážna dopravná nehoda za Sereďou – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Nebojsa / Práve v tejto chvíli záchranári zasahujú pri vážnej dopravnej nehode ku ktorej došlo medzi Sereďou a Nebojsou.

Na mieste udalosti zasahoval aj záchranársky vrtuľník ATE.

Miesto udalosti bolo uzatvorené vrátane premávky medzi Sereďou a Galantou. V súčasnej dobe má byť doprava políciou pustená priebežne s výraznými obmedzeniami.

POZOR !! Jazdite opatrne, v mieste sa tvoria kolóny a po vozovke sa pohybujú záchranári.

Za informácie z miesta a fotografie ďakujeme čitateľovi  Petrovi.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – vyjadrenie hovorkyne Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzany Hopjakovej:

“Na mieste dopravnej nehody sa nachádzali 2 osoby s ľahkými povrchovými odreninami. Obe osoby sa nachádzali už v starostlivosti pozemných záchranárov a ich zdravotný stav si nevyžadoval letecký transport do nemocnice. Záchranársky vrtuľník sa tak vrátil späť na svoju základne”.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ tlačová správa KR PZ Trnava

V sobotu, krátko po obede, sa na ceste I. triedy neďaleko obce Gáň čelne zrazili dve osobné autá. 33 ročný vodič na aute Škoda Fabia, pravdepodobne nedal, pri odbočovaní z hlavnej cesty, prednosť oproti idúcej Škode Felícia. Jej 31 ročný vodič už zrážke nedokázal zabrániť. Podľa prvotných informácií o zranených osobách bol na miesto privolaný aj záchranársky vrtuľník. V oboch autách sa viezlo dohromady 8 osôb, z ktorých 3 utrpeli rôzne zranenia. Podľa informácií z miesta nehody by nemalo ísť o ťažké zranenia. Vrtuľník teda našťastie, nakoniec odletel naprázdno. Prítomnosť alkoholu u vodičov policajti nepotvrdili.

 

 

foto: čitateľ Peter

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. AKTUALIZOVANÉ – vyjadrenie hovorkyne Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzany Hopjakovej k zásahu pri nehode

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -