PRÁVE TERAZ: Požiar budovy v oblasti Bratislavskej ulice v Seredi – VIDEO – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Niekoľko hasičských vozidiel práve teraz zasahuje pri rozsiahlom požiari budovy, ktorá sa nachádza v objekte na Bratislavskej ulici.

Bližšie informácie vám prinesieme po ich zistení.

Za fotografie ďakujeme čitateľovi Robovi.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – práve sme obdržali aktuálne informácie od hovorkyne KR HaZZ Lenky Koštálovej:

„Na Bratislvskej ulici v Seredi vznikol požiar v dielni, v ktorej sa vznietil olej. Na mieste zasahujú hasičské jednotky zo Serede, Galanty, Trnavy, dobrovoľní hasiči z obce Váhovce, hasičská sanitka a cisterna z Dunajskej Stredy. Strecha budovy je už prehoretá. Momentálne sú hasiči stále na mieste požiaru.“

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – doplnenie tlačovej správy Hasičského a záchranného zboru:

Dve desiatky profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahujú pri požiari skladovej haly na Bratislavskej ulici v meste Sereď. Po príchode hasičov na miesto bolo zistené, že plameňmi je zachvátená celá budova. Následkom požiaru došlo k narušeniu statiky stavby a k prepadnutiu strechy. Na mieste udalosti zasahujú profesionálni hasiči z Galanty, Serede, Trnavy, Dunajskej Stredy a Hlohovca a členovia DHZ obce Váhovce. Na miesto udalosti smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z PTEÚ MV SR v Bratislave, nakoľko škoda bola predbežne odhadnutá na viac ako 500-tisíc eur. Pri udalosti sa doposiaľ nikto nezranil.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR PZ Trnava

POŽIAR OBJEKTU V SEREDI PREVERUJEME. VSTUP NA MIESTO NIE JE ZATIAĽ MOŽNÝ

Na základe predbežnej informácie od hasičov, nie je možné zatiaľ potvrdiť ani vylúčiť cudzie zavinenie.
Na miesto sme vyslali vyšetrovateľa s výjazdom. Vzhľadom pretrvávajúci požiar, nebolo možné dnes vykonať obhliadku miesta činu. Ak to podmienky zajtra na mieste udalosti umožnia, vyšetrovateľ vykoná prvotné úkony.
Správu budeme aktualizovať.

foto HaZZ:

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – pridané foto redakcie SOL

 

Hasiči čerpajú vodu z hydrantu na vedľajšej ulici

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -