AKTUÁLNE: Verejné zhromaždenia na viacerých miestach v Bratislave. Zranení sú dvaja policajti.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V súvislosti s dnešnými verejnými zhromaždeniami, ktoré sa konajú na viacerých miestach v Bratislave, prijala polícia adekvátne opatrenia.

Bezpečnostnú situáciu priebežne vyhodnocujeme s dôrazom na ochranu života, zdravia, majetku občanov a verejný poriadok.

Krátko pred 14.30 h bol z priestoru pred budovou Národnej rady SR predvedený 59-ročný muž. Dôvodom jeho predvedenia bolo porušenie ustanovení priestupku proti verejnému poriadku zákona č. 372/1990 Zb. Muž bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie.

Hliadky bratislavských policajtov dohliadajú na bezpečnosť účastníkov verejného zhromaždenia, ktorí sa krátko po 16.30 h začali presúvať zo Šafárikovho námestia na námestie Slobody.

Krátko po 18.30 h došlo zo strany účastníkov verejného zhromaždenia na námestí Slobody, v blízkosti Úradu vlády SR k použitiu pyrotechnických predmetov.

Pri následnej explózii utrpeli dve osoby – príslušník Policajného zboru a príslušník Mestskej polície Bratislava zranenia, vyžadujúce si ošetrenie.
Polícia sa týmto incidentom bude zaoberať.

Situáciu polícia aj naďalej monitoruje, v prípade ak by došlo k narušeniu verejného poriadku alebo k páchaniu inej protiprávnej činnosti, polícia v zmysle zákona o Policajnom zbore využije všetky zákonné možnosti na zjednanie nápravy a obnovenie verejného poriadku.

 

zdroj: Polícia SR

 

 

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. a za demokraciu protestujú fašisti, mafiáni a tupci, čo bliakajú dve na tri a hlave majú nasr….té

  2. Cely cas volaju hesla ako sloboda a hned nato nedaju reporterovi priestor ani na jedno slovo. Toto je ich predstava o buducej slobode…

  3. Fico tam povedal, že je čestný človek, kto mu to uverí??? Kotleba zas nadáva na fašistov. Tak som sa nasmial!!! To bola reality show. Sprostí ľudia, čo sa tam išli nakaziť!!!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -