Po 32 rokoch na pódium znovu vystúpili Milan Kňažko a Ján Budaj

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Skutočne kvalitným a slávnostným programom si v predvečer 32. výročia Nežnej revolúcie  v Národnom divadle v Bratislave pripomenuli udalosti novembra ´89 predstavitelia Slovenskej republiky a pozvaní hostia.

Na pódiu po 32 rokoch spolu vystúpili  lídri revolúcie Milan Kňažko a Ján Budaj. Symbolické kľúče, „utvorte koridor“, ale aj  Modlitba pre Martu. Spomienka na už nežijúce osobnosti Nežnej revolúcie a uctenie si pamiatky všetkých ľudí, ktorí sú ochotní za slobodu bojovať aj za cenu osobných obetí a perzekúcií.

S príhovorom v túto slávnostnú chvíľu vystúpil aj predseda Vlády SR  Eduard Heger.

Slávnostné podujatie sa v SND konalo za dodržania prísnych protiepidemiologických opatrení.

November ´89 nám dal slobodu. Je len na nás, ako s ňou naložíme…

                

Foto: (C) Milos Majko

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Oslavuje ten november 89 aj niekto iny, nez plateni stranicki funkcionari a na to urceni osvetovi pracovnici?

  2. Neviem si celkom predstaviť ako by tento sviatok mal oslavovať bežný človek, hoci spokojný so svojím životom, prácou, životným štandardom…

  3. Zo sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak. To nám to ale utieklo. No a teraz na večné časy v chudobe a biede a nikdy inak.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články