Policajti expresne zadržali autíčkara. Zálusk si robil na luxusné BMW

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava  |MM|  Vďaka vynikajúcej práci policajtov z okresu Dunajská Streda už 35 ročný občan Maďarska sedí vo väzbe.

Krádež čierneho BMW X6, policajná naháňačka ale aj samotné dolapenie podozrivého muža, sa udialo v priebehu pár hodín, na začiatku novembra.

Obvinený muž si vozidlo vyhliadol na parkovisku, v katastri obce Kostolné Kračany. Bez použitia násilia sa mu ho podarilo odomknúť, naštartovať a odísť smerom k mestu Veľký Meder. Pri obci Dolný Štál zastavil, a spolu s komplicom, ktorý išiel za ním, vymenili evidenčné číslo a v jazde pokračovali ďalej. Pri Veľkom Mederi sa rozdelili a spolupáchateľ sa vydal smerom k hraniciam Maďarska.

 

POLICAJTI AUTO RÝCHLO LOKALIZOVALI

Majiteľ nahlásil krádež auta na polícii, a viacerá policajné hliadky začali v teréne pátranie po odcudzenom BMW. Po chvíli sa im ho podarilo lokalizovať a v spolupráci s majiteľom ho nakoniec našli odstavené a uzamknuté na sídlisku vo Veľkom Mederi.

 

MUŽA ZADRŽALI A OBVINILI

Policajná hliadka zastavila podozrivého muža len pár ulíc od odstaveného BMW. Policajtom síce tvrdil, že s prípadom nemá nič spoločné, dôkazy však hovorili opak. Vyšetrovateľ muža obvinil zo zločinu krádeže spolupáchateľstvom. Zároveň podal návrh na jeho väzobné stíhanie, s ktorým sa sudca stotožnil. Niekoľkokrát súdne trestanému mužovi môže, v prípade dokázania viny, hroziť trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov.

Policajti na stotožnení spolupáchateľa krádeže, v spolupráci s kolegami z Maďarska, naďalej intenzívne pracujú. Zároveň preverujeme aj ďalšie krádeže luxusných BMW, s ktorými aj tieto dve osoby mohli mať čo dočinenia.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Vieme, že ty si žiadna socka není, lebo ty máš mercedes, takže naopak ty si veľký pán!
    Neviem, či redakcii niekedy docvakne, že tu vytvára priestor, v ktorom si verejne honí dušu každý zakomplexovany uboziak zo Serede a okolia. Ale ide asi o kliky, takže.. Klik, klik.. Všetko je v poriadku.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -