Zlodej sa dostal do uzamknutého vchodu na Novomestskej ulici a kradol

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Do redakcie sme pred malou chvíľou dostali poštu od čitateľky, ktorej bola dnes odcudzená ozdoba spred dverí. Ak by ste postrehli, že je ukradnutá vec na internete na predaj, prosíme kontaktujte majiteľku na uvedenom čísle. Vďaka za pomoc.

“Dnes 7. 11.2021 nám neznáma osoba odcudzila s pred dverí na chodbe bytového domu Novomestská 34/23, ozdobného páva v čase okolo 12:50hod na obed. Ak by ste ho u niekoho videli alebo by ho táto osoba ponúkala na predaj prosím kontaktujte ma. na č. 0908 858 721. Osoba mužského pohlavia sa neoprávnene dostala do uzamknutého vchodu, peši prechádzala poschodiami a kradla. Aj napriek tomu že sa nejednalo o cennú vec, mali sme k nemu citovú väzbu a jednoducho cudzie veci sa nekradnú.

Ďakujem všetkým veľmi pekne za pomoc!!!”

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Nič nové v Seredi sa kradne aj cez deň.
  Ako aj vtedy keď ukradli sochu Kuchára s pred Labužníka.

 2. Nekomentuj! To je každého osobná vec. Možno, že tvoje veci sú pre druhých tiež gýčové.

 3. ďakujú neznámemu za ukážku dodržiavania protipožiarnych predpisov v spoločných priestoroch tohto bytového domu. V bytovkách v Seredi pri požiari NIKDY nepríde k zataraseniu prístupových ciest v spoločných priestoroch domu takými horľavými vecami.

 4. Súhlasím s komentárom od Seredskí hasiči, ale ešte dodávam, že keď príde záchranka, nemajú kade chorého vyniesť. Musia sa pretĺkať medzi vynesenými odpadmi, čo ľudia si pred dvere, botníkmi, stolíkmi, kvetinami… Na chodbách nemá nič byť. A pre Pre hasiča, už na väčšiu blbosť sa nezmohol?

 5. Teraz ideme riešiť to čo ľudia majú vonku alebo zlodeja, ktorý si dovolí kradnúť počas bieleho dňa? Majte niečo vyložené pred dverami a niekto si to dovolí ukradnúť? Kde to sme?

 6. pre Heno:
  Lebo na zvyšku slovenska a sveta sa kŕadne len v noci… 🙂

  Občan bytovky:
  To si vážne myslíš, že ten degeš išiel pred kameru a tam sa usmial a dal si na pri tom na čelo občiansky preukaz a potom ho ešte otočil, aby bolo vidiť aj bydlisko…???

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -