Nová agility zostava prvkov v chránenom výbehu pre psov na Dolnomajerskej ulici

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V roku 2016 bol na Dolnomajerskj ulici v Seredi vybudovaný oplotený výbeh pre psov. Cieľom bolo umožniť majiteľom psov ich venčenie bez vôdzky. Priestor sa stal obľúbeným miestom psíčkarov, v ktorom môžu svojich štvornohých miláčikov nechať vybehať bez strachu z úteku, či stretu s vozidlom.

Po rokoch sa radnica rozhodla do areálu zainvestovať a výbeh rozšírila o prekážkovo – cvičebné prvky. Agility zostavu tvorí lávka, tunel, prevažovadlo, skoková prelážka a slalom. Jednotlivé komponenty sú z masívnej guľatiny. Výrobu, dodanie a montáž zrealizovala firma ALEXNIN s.r.o. zo Svätého Petra.

Agility je v kynológii označovaný ako šport, v ktorom pes pomocou psovoda prekonáva jednotlivé prekážky. Môže sa mu venovať skutočne ktokoľvek, no v prvom rade ide o spoločne strávený čas psa a jeho majiteľa. Keďže je oplotený výbeh pre psov na Dolnomajerskej ulici hojne využívaný, psíčkari si môžu odteraz užiť so svojimi štvornohými miláčikmi ešte viac zábavy.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články