Forró Krisztián je pre Ukrajinu nežiadúcou osobou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Forró Krisztián sa cíti rozčúlene.
🇭🇺 Ma Ungvárra készültem. Örültem, hogy megismerhetem a várost. Kíváncsi voltam, hogy élnek kárpátaljai testvéreink. Sosem jártam előtte Ukrajnában. Hidegzuhanyként ért a hír a határon, hogy nem engednek be az országba, mivel 2023. októberéig tiltólistán vagyok. Minden indoklás nélkül!
Felteszem a kérdést, komolyan gondolja ez az ország, hogy az Európai Unióba igyekszik?
🇸🇰 Dnes som sa vybral do Užhorodu. Tešil som sa, že spoznám mesto a stretnem sa aj so zástupcami maďarskej komunity žijúcej na Ukrajine. Ešte nikdy som nebol na Ukrajine. Na ukrajinskej hranici ma však čakalo nepríjemné prekvapenie. Zamedzili mi vstupu do krajiny. Dozvedel som sa, že do októbra 2023 som na čiernej listine. A to bez akéhokoľvek odôvodnenia.
Natíska sa tu otázka či Ukrajina to myslí vážne so vstupom do EÚ.

Zdroj: FB

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Prosím Vás, načo sem dávate takéto zbytočné články, resp. statusy? Myslíte, že niekoho zaujíma nejaký Maďar na ukrajinských hraniciach? Toto je už vážna prehánka 🤦

  2. Každého jedného nacionaliystu treba dokopať do gebule a je jedno akej národnosti je. Zvlášť ak je to Maďar ktorý túži po územiach ktoré nikdy neboli maďarské.

  3. Madarské tu nebolo nikdy nič.Súčastní madari sú potomkovia kočovných kmenov,ktoré sem na slovanské územia vtrhli z Ázie.

  4. Nejde o prvý prípad v tomto roku, kedy príslušné orgány zamedzili niekomu vstup do krajiny. Tak nechápem prečo sa tu píše práve o tomto.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články