Netradičný dušičkový splav sa vydaril

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj |MM|   Splav Dunajský svetlonos sa konal 30. októbra vo Vojke nad Dunajom a pre všetkých zúčastnených sa stal nezabudnuteľným zážitkom najmä vďaka výnimočnej atmosfére jesennej prírody počas slnečnej dušičkovej soboty. Rodiny s deťmi, skúsení vodáci ale aj úplní začiatočníci pod vedením vodáckych inštruktorov splavili vnútrozemskú deltu Dunaja na katamaránoch ozdobených lampášmi.

Po príchode k pripraveným katamaránom pri brehu Dunaja dostali účastníci splavu krátku inštruktáž, plávacie vesty a pádla. Potom sa už všetci vydali splavovať úzke ramená Dunaja, ktoré sa neustále striedali so širokými ramenami a dostali sa aj na nedotknuté miesta prírody, ktoré sú z brehu nedostupné. „Som veľmi rada, že sme mohli zrealizovať tento netradičný zážitok v termíne, v ktorom sa už rieky bežne nesplavujú. Veľký záujem o toho podujatie je dôkazom, že ľudia stále viac vyhľadávajú dostupné možnosti aktívneho trávenia svojho voľného času. V Trnavskom kraji zážitkov sa preto už teraz tešíme na ďalšie unikátne stretnutia na vode,“ povedala výkonná riaditeľka Krajskej organizácie cestovného ruchu Trnavský kraj Agáta Mikulová.

Po vystúpení na breh bol pripravený teplý čaj a oddych v atmosfére vyrezávaných tekvíc. Splav bol jednou z mnohých príležitostí, pre ktoré sa oplatí zavítať k tichým vodám Žitného ostrova.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články