Kriminalisti objasnili výbuch bankomatu. Aj tu úradovali „známe firmy“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Dunajskej Stredy obvinili dvoch mužov zo zločinu krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci. Obaja sú už vo väzbe pre obdobný skutok z júna tohto roku.

Polícia intenzívne pracovala na prípade z konca minulého roka. Náročnou analýzou kamerových záznamov a vyhodnocovaním všetkých dôkazov, sa kriminalistom nakoniec podarilo páchateľov pokusu o krádež stotožniť. Pri vyšetrovaní výrazne pomohli aj experti na antropológiu, ktorí dokázali mužov spoznať podľa ich postáv a pohybu.

 

VÝBUCH BANKOMATU A NEÚSPEŠNÁ KRÁDEŽ

V nočných hodinách došlo, v obci Topoľníky, k výbuchu bankomatu. 31 a 27 roční muži mali, po predchádzajúcej dohode, prísť na aute VW Passat k miestnemu kultúrnemu domu. Ich cieľom bol obsah bankomatu, ktorý bol umiestnený na vonkajšej stene tejto budovy. Vpustili doň výbušnú zmes z plynových bômb a túto na diaľku odpálili. Pri výbuchu poškodili nielen bankomat, ale aj samotný kultúrny dom. Rozbili sklenené dvere a vošli do budovy, k zadnej časti bankomatu. K samotnému trezoru sa však už nedokázali dostať, preto z miesta odišli na prázdno. Poškodením bankomatu a steny spôsobili celkovú škodu takmer 17 000 eur.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. To ešte mame takýchto dobrých kriminalistov to je super lenže na inú skupinu nijako nemajú asi ich držia vyšetrovateľka a riaditeľ KRPZ viem o čom píšem prepacte

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články