Nočnú jazdu nezvládol. Auto našli až ráno, vodič žiaľ neprežil

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Polícia prijala dnes, krátko po 08:00 h ráno, oznámenie o aute, ktoré sa malo nachádzať v priekope mimo cesty, v okrese Senica.

Havarované auto zbadali cestári, ktorí to ihneď nahlásili na tiesňovú linku. Policajti, po príchode na miesto zistili, že v priekope, je na strome zakliesnené auto Honda Civic. Vo vozidle našli jednu osobu, žiaľ, bez známok života. Podľa prvotných informácií, mal 20 ročný mladík odísť, na svojom aute, z domu okolo polnoci. Pri prejazde horského priechodu Biela hora, v smere na Trnavu, zišiel, z doposiaľ nezistených príčin, mimo cestu. Vo vysokej rýchlosti narazil do náprotivného svahu a jeho auto nakoniec zostalo zachytené na strome. To, či mladý vodič nešoféroval pod vplyvom alkoholu, budú zisťovať z jeho krvi.

Polícia okolnosti a presné príčiny tejto tragickej nehody intenzívne vyšetruje.

Apelujeme na mladých vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti a za volantom sa plne sústredili na jazdu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ja neviem.. Nemali by tú horu celú výrubať? Samé agresívne stromy..
    Ale uprimnú sústrasť pozostalím.

  2. Mali ale tí šoféri majú z tej jazdy takú pasiju že to urobia zas a zas zas a zas a zas

    Nemôžu si to zakázať

  3. Takto jazdili častokrát aj už teraz starší ľudia ktorí za to mladým nadávajú. A dobre vedia prečo, že to za to nestojí.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články