Jesenné a Halloweenske tvorenie v ŠKD

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ J.A. Komenského /  V uplynulých dňoch sa deti v ŠKD venovali rôznym tvorivým aktivitám.

Niektorí vyrábali darček pre dedka či babku- pri príležitosti októbra- mesiaca úcty k starším. Iní vo svojich oddeleniach vyrábali strašidielka, vyrezávali tekvice, pripravili si vlastnoručne vyrobený lampión, alebo spolu s p.vychovávateľkami urobili v priestoroch školy a ŠKD peknú jesennú výzdobu. Deti mali z vlastných prác radosť a radi nimi aj potešili svojich blízkych.

vych. T. Levková

 

- Inzercia -

 

zdroj: ZŠ J.A. Komenského Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Keby si lepšie študoval, tak by si vedel, že ten zvyk pochádza z Európy, nie z Ameriky. A tvoj čas príspevku 2:22, nepíšeš to náhodou z tej Ameriky?

  2. Deti vedia rozpoznat, co znamenaju Dusicky a co je Halloween. Maju v tom jasno. Na vsechsvätych palia sviecky spolu s rodicmi na hroboch blizkych a spominaju. Na Halloween vyrezavaju tekvice a zabavaju sa v maskach. V skole sa zabavili a tvorili na rozne jesenne prilezitosti. Nevidim na tom nic zle 🙂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články