Tretiačky obdarili svojimi ručne vyrobenými darčekmi starkých v dome seniorov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

10. október – Deň starých rodičov

ZŠ J. Fándlyho / V mesiaci október sa na našej škole začali stretávať dievčatká z tretieho ročníka v krúžku Z každého rožka troška. Krúžok je zameraný na tvorivé aktivity z papiera, vlny, kreslenie. Také z každého rožka troška.

Hneď na prvých hodinách sme sa rozhodli, že pri príležitosti Dňa starých rodičov, vyrobíme pozdravy nielen svojím babkám a dedkom ale potešíme aj starkých v Astoria Senior House v Hornom Čepeni. Dievčatká pracovali usilovne ako včeličky v úli. Museli vyrobiť množstvo darčekov aby žiadna babka a dedko neostali neobdarovaní. Vyrobené darčeky som odovzdala v zariadení. Darčeky sa veľmi páčili a šťastní starkí nám poslali aj fotky ako sa z darčekov tešia.
Verím, že darčeky potešili aj babky a dedkov našich usilovných tretiačok.

Zuzana Bukovská, Dis.

 

 

zdroj: ZŠ J. Fándlyho Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články