Keď ľudia prestávajú byť ľuďmi a stávajú sa z nich prasatá

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Každý z nás obdivuje čistotu a poriadok smerom na západ od našich hraníc a pohoršujú sa pri neporiadku nielen u nás, ale všade tam kde sa ľudia s odpadkami na verejnosti naučili žiť. Tam, kde to akosi “patrí k ich kultúre”.

Dnes predpoludním na ulici M.R. Štefánika od Slovenskej sporiteľne po svetelnú križovatku sa niekto zmenil z človeka na prasa, keďže bol schopný zo smetných košov povyberať odpadky (z košov s najväčšou pravdepodobnosťou odpadky nevyfúkal vietor nakoľko nie sú zaplnené ani do polovice) a porozhadzovať ich po zemi. Takýto stav objektívne okamžite nevie odstrániť ani údržba mesta a tak ak k tomuto príde v sobotu, tak celý víkend sa v danej lokalite mesto podobá na blízke okolie jedného veľkého smetiska.

Skutočne si je potrebné uvedomiť, že mesto pri tom obsadení údržby, ktoré vidíme chodiť po meste čisté byť nemôže a pri takomto nadelení je situácia samozrejme ešte horšia. V doobedných hodinách pracovníci údržby mesta odpadky vyzberali no je na zváženie, či budeme ďalej používať smetné nádoby vhodné do 80-tych rokov minulého storočia, alebo mesto nainštaluje nádoby nové, ktoré ľudskej ruke a vetru vybrať odpadky z košov minimálne skomplikujú.

Ako to robia inde, si ukážeme nabudúce.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Nielen smeti na zemi upratať ale aj burinu treba povytrhat z chodníkov aj okolo obrubníkov a tí bezdaci pri Jednote ti nikomu nevadia že robia tam neporiadok že tam cikaju a seru burina je v celom meste treba im dať robotu ruky a nohy majú zdravé

  2. Ten Majko reporter newie čo uz ozaj fotit totalne kokotiny tu dava smeti a newiem čo.je mi luto chudačika.

  3. Prasatá domáce a ešte aj zo zahraničia, cestou na ubytovňu, papá a pije, obal surovo odhodi na zem.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články