19 ročná agresorka sa prerátala. Za útok na policajta skončila na súde

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Vyšetrovateľka z Dunajskej Stredy obvinila mladú ženu z prečinu útoku na verejného činiteľa. Policajti ju riešili v tzv. superrýchlom konaní  a dnes sa postavila pred sudcu.

Policajti zo Šamorína boli, cez víkend, privolaní k miestnemu nočnému baru, kde malo dochádzať k rušeniu nočného pokoja. Nakoniec museli pacifikovať mladú útočníčku, ktorá si „zarobila“ na riadny problém.

Policajnú hliadku požiadala o súčinnosť, v sobotu skoro ráno, mestská polícia. Počas toho, ako sa policajti rozprávali so 42 ročnou ženou, im jej 19 ročná dcéra vulgárne nadávala. Dôvodom mal byť údajný útok na jej brata, ešte pred príchodom polície. Dievčina zrazu vykročila spoza bezpečia matkinho chrbta a zovretou päsťou trafila do tváre člena hliadky. Na výzvy, aby sa upokojila a prestala byť agresívna nereagovala. Neustále hliadke nadávala a snažila sa ich ďalej napádať. Policajti boli nútení ju spacifikovať a nasadiť jej putá. Následne ju eskortovali na policajné oddelenie. Pri útoku policajt utrpel zranenie, ktoré si vyžiadalo jednorazové ošetrenie.

Páchateľovi takéhoto útoku môže, v zmysle zákona, hroziť trest odňatia slobody na 1 až 5 rokov.

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Dobre ju nechali vydusit v cpzke 3dni. Musela skrabat sceny a lizt po strope. Fuj dpc, ked to ma v hlave aspon 1mm v poradku tak uz bude posluchat.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -