Polícia hľadá tohto slušného dôchodcu. Omylom stlačil v predajni iné tlačidlo

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí policajti ho potrebujú iba k udalosti v predajni stotožniť a vypočuť.

Pracovníci nákupného centra v Trnave, na Ul. Trstínskej nahlásili na políciu udalosť, pri ktorej im mala byť spôsobená škoda 1000 eur. Starší muž na záberoch si mal údajne pomýliť tlačidlo na vrátenie fliaš s alarmom. V podvečerných hodinách zatlačil tlačidlo požiarneho alarmu. Vzápätí došlo v celej prevádzke k výpadku elektrického prúdu.
Poverený policajt preveruje nahlásený prípad ako prečin poškodzovania cudzej veci. K celej udalosti je potrebné realizovať aj výsluch pána, ktorý v predajni nakupoval. Jeho výpoveď je rozhodujúca, či bolo jeho konanie úmyselné alebo došlo naozaj k omylu.

Ak ste muža na záberoch spoznali, akúkoľvek informáciu nám oznámte na najbližšom útvare polície, alebo na bezplatné číslo 158.

Ďakujeme za pomoc.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Ak je tlačidlo na vrátenie fliaš vedľa alarmu, mali by si skôr predvolať toho, kto to tak múdro umiestnil.

 2. Poškodzovanie cudzej veci so škodou 1000 € je trestné aj z nedbanlivosti, teda neúmyselne. Chudáka dôchodcu chcú nalákať na výsluch, aby ho mohli zavrieť.

 3. Mýliš sa. Nedbanlivosť by musela byť v skutkovej podstate výslovne uvedená, čo ale nie je.

 4. Ale ujo sa nemusi bat. Pokial to bolo neumyselne obchod trestne oznamenie neodsuhlasi a bez neho sa v stihani nebude pokracovat.

 5. Nech si ho hľadá obchod , kde Pan dochodca omylom rozbil sklo aby potom nasledne mohol stlacit tlacidlo a odovzdal flase a isiel nakupovat pri vypadnutom el. Prude

 6. Inak autor textu je asi Superman, výsluchom sa má preukázať či stlačil to tlačidlo omylom alebo nie, ale už v nadpise je jednoznačne skonštatované, že to bolo omylom.

 7. hlavne ked si v clanoku dedko precita “ Jeho výpoveď je rozhodujúca, či bolo jeho konanie úmyselné alebo došlo naozaj k omylu.” tak ako asi bude vypovedat?!

 8. Presne ako bolo napísané v prvom komente..
  Ktorý inžinier dal tieto dve tlačidlá vedľa seba? A kto môže za to, že tlačidlo alarmu nebolo za sklom, či inak zabezpečené?
  To je vinník.. Takže predvolať si treba projektanta a zamestnancov obchodu.

 9. 😁 Dedko im aj ked neumyselne dokazal ake maju chore systemove zapojenie. Kde sme aby obycajne poziarne tlacitko sposobovalo taketo skody, ze to vypne el. prud celej predajne. Niekomu kto to takto navrhol, spravil a schvalil asi dobre jebe.

 10. Keď to trochu odľahčím, tým že vypol prúd, tak im ušetril náklady a nie spôsobil škodu. Každopádne inžinierko čo umiestnil tlačidlá vedľa seba sa môže hanbiť.

 11. Podľa mňa to asi spravil úmyselne? Načo
  By sa potom maskoval rúškom, na foto vyzerá že mal asi naponáhlo…
  Inak by ma zaujímalo ako môže byť požiarny spínač na zálohovaní fliaš???
  Kto to schvalil

 12. Politici robia väčšie svinstvá a nikdy ich neodsudzuje chudak ujo omyli sa a hneď ho idú odsúdiť hanba

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -