Prvé zápasy Kadetov U17 v skupine Gold

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sobota 16.10.2021

Zápas č. G7

TSM Slávia Žilina – BK Lokomotíva Sereď 49:85 (11:21, 20:40, 42:57, 49:85)

Rumpík 22 (1 trojka), Mizera 18, Sárkány 16, Vranovič 9, Majerník 7, Kiss 6, Kapustík 3, Mičányi a Balogh po 2

Nedeľa 17.10.2021

Zápas č. G12

MBA Prievidza – BK Lokomotíva Sereď 96:65 (24:19, 52:29, 79:46, 96:65)

Rumpík 18 (2 trojky), Sárkány 16, Mizera 10, Vranovič 6, Majerník 5 (10 doskokov), Truong Q. a Kapustík po 4, Kiss 2

Posledný víkend patril okrem úžasných detí v našej Sokolovni aj kadetom, ktorí cestovali na prvé zápasy v skupine GOLD.

V sobotu sme hrali na palubovke Žilinskej Slávie. Našu hru sprevádzalo množstvo nepresností, no nedá sa uprieť snaha akú chalani vynaložili. Takmer celých 40 minút sme bránili nátlakovo po celom ihrisku, často sme menili spôsoby obrán, čo nám prinieslo aj množstvo získaných lôpt. V útoku sme však boli často nerozvážni a nekoncentrovaní. Potvrdzuje to aj množstvo strát a hlavne 42 nepremenených striel z pod koša. Do budúcna budeme musieť zlepšiť dôraz v konečnej fáze zakončovania a nespoliehať sa na rozhodcov, že nás z toho vyslobodia. Nakoniec pomerne nervózny zápas sme zvládli veľmi dobre, a to najmä vďaka našej veľkej snahe a energii.

Nedeľný zápas proti Prievidzi sme začali veľmi dobre. Súpera sme zaskočili celoplošným pressingom hneď od úvodu. Dobre sme sa pohybovali v obrane a zo získaných lôpt sme ťažili v rýchlych protiútokoch. Dokázali sme si vytvoriť aj mierny náskok, no po time-oute sa už súper oklepal a pritvrdil. Do konca prvej štvrtiny sme dokázali ešte držať krok, avšak v druhej štvrtine sme sa museli vyrovnať aj my s nátlakovou obranou a chlapci začali podliehať panike. Zrazu sme pod tlakom nevedeli driblovať, prihrať presnú prihrávku ani správne vyhodnotiť situáciu. Prievidza ukázala, že vie hrať pekný basketbal a ja verím, že práve v takýchto stretnutiach dokážeme nadobúdať nové skúsenosti a postupne sa začneme s tlakom súpera vyrovnávať lepšie a lepšie.

Tréner: Patrik Sarna

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -