Sobotné ráno sa nieslo v basketbalovom duchu od skorého rána

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Už 8:30 bolo v našej Sokolovni nachystaných 18 netrpezlivých prípravkarov druhého a tretieho ročníka, ktorí si prišli spestriť sobotné ráno milovaným basketbalom. Naši chlapci sa rozbehali, rozcvičili, samozrejme rozdriblovali a zahrali si medzi sebou basket. Zápal a chuť do hry im rozhodne nechýbal. Nakonci ich samozrejme čakala štafetová súťaž so sladkou odmenou.

Po našich chlapcoch už netrpezlivo čakali na ďalší tréning naše mikroligistky dievčatá, ktoré sa stretli v Sokolovni v krásnom počte. 32 malých basketbalistiek sa pustilo do tréningu, ktorý sa tiež niesol v zápasovom duchu. Radosť, úsmevy a nadšenie zaplnilo našu športovú halu.

Ďakujeme rodičom a naším trénerom za čas a energiu, ktorú vkladajú do budúcej generácie. Veríme že sa čoskoro opäť takto stretneme a spoločne sa budeme zlepšovať.

Tréneri: Michaela Sedláčková, Martin Bosý a Miloš Procházka

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -