Hádzanárečky potrápili favorita

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

HK Slávia Sereď /  Cez víkend odohrali mladé seredské hádzanárečky majstrovské zápasy na horúcej pôde favorizovanej  Dunajskej Stredy. Za svoju hru, ktorú predviedli, sa nemusia hanbiť. Favorizovaným družstvám z Dunajskej Stredy boli vyrovnanými súperkami a svojou hrou presvedčili divákov a trénerov, že sa vedia baviť hrou a v budúcnosti by mohli vytvoriť silné družstvo.

Mladšie žiačky vo vyrovnanom zápase, v ktorom sa družstvá ťahali o každý gól, dosiahli na bod za remízu 18:18.

HC DAC DunajskáStreda – HK Slávia Sereď 18:18 /10:10/

Zostava: Chynoradská N. – Chynoradská E., Sojková Z.1, Sojková E. 10, Sojková A., Sojková T., Fogelova L.1, Nagyová B. 6, Hercegová T.

Staršie žiačky:

HC Dunajská Streda „B“– HK Slávia Sereď 36:30  /16:14/

Zostava: S. Polášová, M. Gálová – L. Fogelová 1,E. Chynoradská, A. Kolláriková 1, Z. Sojková, E. Sojková 2, B. Nagyová 4, K. Chrupkpvá 3, E. Fogelová 7, N. Mészárosová 1, J. Malá 11

HC Dunajská Streda „A“ – HK Slávia Sereď 38:26 /16:11/

Zostava: S. Polášová, M. Gálová 1,- E. Chynoradská, L. Fogelová, a. Kolláriková 2, Z. Sojková, E. Sojková, B. Nagyová, K. Chrupková 3, E. Fogelová 8, N. Mészárosová, J. Malá 12

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články