Chceme, aby aspoň malá časť nášho územia mala pokoj od motorových píl, chemických látok, výstrelov a hučiacich áut.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Včera som sa bol porozprávať s divočinou Vlčích hôr. Potreboval som sa porozprávať.
Tento týždeň ideme odovzdávať do Národnej rady Slovenskej republiky viac ako 105 000 papierových podpisov. Podpisy občanov nášho štátu, ktorí si prajú skutočnú ochranu prírody na Slovensku.
Chceme, aby aspoň malá časť nášho územia mala pokoj od motorových píl, chemických látok, výstrelov a hučiacich áut. Chceme pre malú časť nášho územia slobodu pohybu, kde by zvieratá, rastliny žili život tak, ako chce Príroda a aby sa ľudia mohli chodiť na tú krásu voľne pozerať.
Chceme desať percent územia, z ktorého budú mať úžitok všetci a nielen malá časť vybraných. Chceme územie, ktoré je našim jediným bohatstvom, pretože to jediné, čo nám nik nemôže zobrať, je naša krajina, naše hory, naše jazerá, naša príroda.
Veríme v dohodu všetkých záujmových skupín, veríme v spoluprácu, vzájomný rešpekt a úctu.
S touto vierou predstúpime tento týždeň pred poslancov nášho parlamentu. Za vás všetkých, ktorú si túto zmenu želáte.
Zdroj: FB
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. pan lukac vazim si toho co robite ale myslite si ze henten hnoj prizivnicky co sedi v parlamente vas bude chapat? aj tak drzim palce!!!

  2. Aký pokoj, keď cez hory sa preháňajú na štvorkolkách, konajú sa cyklistické preteky, miesto stromov zjazdovky, stavajú sa honosné chaty… Stavajú na príjmoch na turizme. Ale čo budú chodiť obzerať, mesačnú krajinu, vleky, chaty…? Aj pre elektrárne sa vypilujú zdravé stromy a neboli by dobre popadané počas kalamity? U nás, len čo je aby nebolo. Všetko zničiť.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -