Hanba namiesto sviatku: Polícia musela zakročiť na futbalovom zápase Trnavy so Slovanom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Polícia na základe požiadavky usporiadateľa vykonala na štadióne služobný zákrok v sektore hostí.

Všetkých fanúšikov z klubu Slovan sme v policajnom doprovode vyviedli mimo štadión a bez narušenia verejného poriadku ich odprevadili na vlakovú stanicu.

 

Polícia situáciu vyhodnocuje a viac informácií poskytneme zajtra.

zdroj: Polícia SR

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Veľký pruser! Ná nech, keď si nevedia zabezpečiť poriadnu ostrahu! A zvlášť na takýto zápas! Dúfam, že sa poučí Trnava! A vstupné by mali vrátiť normálnym fanúšikom! A tie hovädá, tiež fanúšikovia, či už Slovanu alebo Spartaka ďakujeme vám že ste nám pokazili futbalový večer! Hajzli! 😡😡😡

  2. Slovanisticke hovädá už počas presunu na štadion vyvadzali,hádzali delobuchy,na štadion ich vôbec nemali pustiť a okrem toho ,na sociálnych sieťach sa už dávno hecovali..a to,že nedohrali zápas,je slovanistická špinavosť,belasú šlachtu zo štadiona vypoklonkovali,čiže žiadne dalšie výtržnosti už nehrozili,pamätáte sa na zapas v r.2018..Nitra-Slovan,tam zo Sektora Slovana,hráča trafili do hlavy plným pohárom piva a zápas sa dohral,v r.2013 zápas Slovan-Ružomberok..slovanisti hodili do sektoru hosti delobuch,ktorý zranil dve deti..

  3. Tento zápas nezvládli organizatori. Inak tam bola celkom fajn atmosféra, škoda že len 11 minút a potom vyše polhodinu sme tam len sedeli 😀

  4. pre Anonym 18.okt. 2021 ,9:41..trepeš tu jedine ty,neobhajujem žiadnych takýchto idiotov,len som poukázal,že ked robil bordel Slovan ,tak zápas vždy dohrali,ale tvoja bunková kapacita to asi nepochopila..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -