Hanba namiesto sviatku: Polícia musela zakročiť na futbalovom zápase Trnavy so Slovanom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Polícia na základe požiadavky usporiadateľa vykonala na štadióne služobný zákrok v sektore hostí.

Všetkých fanúšikov z klubu Slovan sme v policajnom doprovode vyviedli mimo štadión a bez narušenia verejného poriadku ich odprevadili na vlakovú stanicu.

 

Polícia situáciu vyhodnocuje a viac informácií poskytneme zajtra.

zdroj: Polícia SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Veľký pruser! Ná nech, keď si nevedia zabezpečiť poriadnu ostrahu! A zvlášť na takýto zápas! Dúfam, že sa poučí Trnava! A vstupné by mali vrátiť normálnym fanúšikom! A tie hovädá, tiež fanúšikovia, či už Slovanu alebo Spartaka ďakujeme vám že ste nám pokazili futbalový večer! Hajzli! 😡😡😡

  2. Slovanisticke hovädá už počas presunu na štadion vyvadzali,hádzali delobuchy,na štadion ich vôbec nemali pustiť a okrem toho ,na sociálnych sieťach sa už dávno hecovali..a to,že nedohrali zápas,je slovanistická špinavosť,belasú šlachtu zo štadiona vypoklonkovali,čiže žiadne dalšie výtržnosti už nehrozili,pamätáte sa na zapas v r.2018..Nitra-Slovan,tam zo Sektora Slovana,hráča trafili do hlavy plným pohárom piva a zápas sa dohral,v r.2013 zápas Slovan-Ružomberok..slovanisti hodili do sektoru hosti delobuch,ktorý zranil dve deti..

  3. Tento zápas nezvládli organizatori. Inak tam bola celkom fajn atmosféra, škoda že len 11 minút a potom vyše polhodinu sme tam len sedeli 😀

  4. pre Anonym 18.okt. 2021 ,9:41..trepeš tu jedine ty,neobhajujem žiadnych takýchto idiotov,len som poukázal,že ked robil bordel Slovan ,tak zápas vždy dohrali,ale tvoja bunková kapacita to asi nepochopila..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články