Grciam z týchto populistických komunistických, mohykánov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Tak si rozmýľam, Fico je na amfíku a reční o chudobe na Slovensku. Vystúpi z auta za 200.000€, na ruke hodinky v hodnote 3.izbového domu v Rimavskej Sobote a smeje sa všetkým, ktorým chudobu zabezpečil a sľubuje, že ju bude hájiť, kým mu budú sily stačiť.
Privítal aj “toho najdôležitejšieho”, Jozefa Šimka, toho, kto za chudobu v našom reióne naozaj môže. Despotu mesta, ktorý diponuje majetkom, o ktorom sa bežnému Soboťanovi ani nezdá. Človeku, ktorý vo svojom príhovore hovorí o likvidácii potravinárskych podnikov, čo na to, že to bol práve on, kto tieto závody daroval privatizérom, ktorí ich položili na lopatky. Čo na tom, že pivovar dokonca on sám vlastnil a on sám predal tej spoločnosti, ktorá ho zavrela.
A ja si tu sedím u suseda na záhrade a je mi dobre, lebo týchto smradov počúvať nemusím.
Grciam z týchto populistických komunistických, mohykánov.
Zdroj: FB
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Lebo Fico, lidé mám vás rád, no nech vám už z toho Fica nejebe. Ceglédy , za to že ty stará nedala, tak sa tu nemusíš onanovať.

  2. Je to úplne jednoduché,chceli sme zmenu,mysleli sme,že nová vláda prinesie zmenu.Uz ztoho zloženía ako sa prezentovala,nikdy žiadna zmena k lepšiemu dôjsť nemôže.To vidí aj slepý.Je preto normálne,že ľudia sú nespokojní.Len niekoho zatvárať nestačí,to snáď stačí pár ľuďom(viete koho myslím).Ešte by sa snáď dalo niečo zachrániť,keby koalícia radikálne vymenila skoro všetkých ministrov,ale to môžu byť hneď nové voľby.A keď túto skutočnosť ľuďom otvorené hľadáte,tak máte okamžite aj preferencie,aj podporu.Takze,Fico len berie,čo mu koalícia núka,a on to spracovať vie,to sa mu musí nechať.

  3. Ono clovek by volil zmenu, ale koho? Fakt volit ludi ako Fico, Sulik, Kollar, Matovic, Kotleba, a v podstate skoro vsetkych z parlamentu, to proste nie je vyber. Vacsina z nich tu bačuje roky rokuce a na mojej penazenke sa to prejavuje tak, ze mi z vyplaty ubuda viac a viac a nevidim, ze to ma vplyv na zivotnu uroven. Ak hovori o chudobe, zlodejine clovek ako Fico, tak je to na hlavu. Fakt niekto verite zbohatlikovi, ktory si platil byt u danoveho podvodnika – tusim cez 3000 Eur mesacne, pricom poslanecky plat ma cosi okolo ja neviem 4-5000? Z coho na to bral? A Simko? Roky rokuce tam je a kde je Rimavska? V ….. . Fakt ak niekto doveruje takymto ludom, tak si tu chudobu fakt zasluzi. A Matovic? TO je len saso, ktory len tara a doteraz nic neurobil, akurat rozhadal polovicu Slovenska…. Co som chcel povedat? Ze to chce novych, dynamickych ludi, ktori by naozaj boli ochotni makat a vykonat zmeny. Nemyslim ludi ako Seliga, ktory je ako taka jalovica… Len kde takych politikov brat? Netusim, ked narod je taky…

  4. Ja Vám toho nasľubujem. No Vy to aj tak potom všetko zaplatíte!!!!!

  5. pravda je len jedna, a to ta ze slovaci si vladnut nevedia!!! vid 30 rokov a nic sa nezmenilo skor naopak, jedine uradnicka vlada, lebo tu kradne podvadza uplne kazdy …. treba sa je prebudit slovac!!!

  6. Kto je vlastne Rado Cegledi? A že je tu hneď vyveseny! Samozrejme,že majiteľ blogu si sem môže vyvesiť čo chce,inak my všetci vieme čo chce.Mna osobné veľmi zaujala situácia,kde sa nás múdry ,premudry premiér postaví v Ostrihome pod nejaku vlajku a reční,a vôbec mu nevadí,že to nie je vlajka Slovenska.Myslite,že Maďari nevedeli,čo robia.Je ten človek ozaj taký hlúpy a naivný.?Provokácia ako bič,ale o Tom sa nikdy nikde nedočítame.Ale hlavne Fico.Chodte už do kelu.

  7. pre jojčo : bojím, že asi máš pravdu, Slováci si nevedia vládnuť. je to zlé…… a niet s kým, niet odborníkov, niet úprimných, čistých a ochotných ľudí do vlády …

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -