Prípravný zápas – žiaci U14 a mladší

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Štvrtok 14.10.2021

Prípravný zápas – žiaci U14 a mladší

MBK Slávia Trnava – BK Lokomotíva Sereď 66:77(32:40)

Urbánek 19 (TH 4/2 1 trojka), Zlocha 11 (1 trojka),Vranka 10, Ecsi 8, Vlkovič 8, Harčár 7 (2/1), Krcho 4, Jančich 4, Mikuš 4, Hatnančík 2. Trestné hody družstvo 6/3, 2 trojky.

V prípravnom stretnutí hráčov ročníka 2008 a mladších,nastúpili naše mladé nádeje v MŠH v Trnave vôbec k prvému zápasu v tejto vekovej kategórii, v takomto zložení. Zápas otvoril krásnou strelou za tri body Jakub Urbánek a naštartoval tak nielen seba k výbornému výkonu, ale prakticky celý tím. Rozumnou hrou sa prezentovali tiež Adam Vranka, Matúš Zlocha a Jakub „Všadebol Cipo“ Vlkovič. Každý z týchto hráčov mal pekné momenty počas celého stretnutia, hrajúceho sa na 6x10min. Bojovne zahrali Maťo „Harči“ s Aďom Écsim. Veľmi dobre sa uviedol novic v našom družstve Dávid Varga. Zápas splnil očakávania obidvoch trénerova každý z aktérov si ho užil plným priehrštím. Škoda len zranenia dovtedy výborne hrajúceho Tomáša Hatnančíka, v závere stretnutia, pretože to bol náš „žolík“ zápasu. V stretnutí nastúpil ešte Luky Pekárek, ktorý sa však bodovo nepresadil. Odvetu odohráme už budúci štvrtok 21.10.2021 o 15:00hod., opätovne v MŠH v Trnave.

Tréner: Jozef Ištok

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -