Pre falošný COVID PASS je v obrovských maléroch: Polícia začala trestné stíhanie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Policajti Obvodného oddelenia PZ v Trenčíne sa zaoberajú prípadom, kedy malo dôjsť k sfalšovaniu dokladov o zaočkovaní proti ochoreniu Covid-19.

Očkovací preukaz bol opatrený hlavičkou oprávnenej osoby a potvrdzoval podanie dvoch dávok vakcíny proti ochoreniu Covid-19. Na preukaze sa nachádzali aj 2 ks odtlačku pečiatky lekárov oprávnenej osoby.

Počas požiadavky na aktiváciu tzv. green pasu bolo zistené, že osoba, na ktorú bol očkovací preukaz vystavený sa v záznamoch o očkovaných pacientoch nenachádza.
Taktiež lekári, ktorých pečiatky sú uvedené na očkovacom preukaze v dňoch, kedy mala byť údajne osoba očkovaná, nepracovali vo vakcinačnom centre oprávnenej osoby. Na základe uvedeného vzniklo dôvodné podozrenie, že doposiaľ nestotožnený páchateľ zámerne vyhotovil nepravdivú zdravotnú dokumentáciu v úmysle použiť ju ako pravú v konaní pred orgánom verejnej moci.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Trenčíne začal trestné stíhanie pre prečin falšovania a vyhotovovania nepravdivej zdravotnej dokumentácie.
V prípade dokázania viny páchateľovi hrozí za tento skutok trest odňatia slobody až na dva roky.

zdroj: Polícia SR

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Takže je to zdravotná dokumentácia.Tým pádom mi ju nemôže kontrolovať žiadny čašník, ani predavač!

  2. Žiadny čašník ani predavač tá nútiť nebude, aby si mu ukázal covid pas. Akurát tá pi tvojom nesúhlase nevpustí do reštaurácie, obchodu, prevádzky, pretože majiteľ si rozhodne k tomu, koho tam púšti. Jednoduché, čo povieš?

  3. V dnesnej dobe ked je asi každý rad ze ma aspon nejakeho zakaznika si buzerovat zakaznikov asi nedovoli. A ak je niekto magor prepadnuty propagande tohoto sialenstva no tak ostava len jedno. Dat stopku v takomto podniku kde sa moze clovek lahko nakazit prave od zaočkovaného.

  4. Obyvateľ,presne tak.Veď v čiernych okresoch je povolený výdaj už len cez okienko,reštaurácie sú zatvorené aj pre zaočkovaných.Takže,”Vakcína je sloboda”.😁

  5. mna ked sa opýtal čašník či som očkovaný. Odpovedal som že áno. A pritom som vôbec neklamal.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -