Zrekonštruované chodníky na ulici Parková, SNP a Nám.slobody

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Tento rok prebieha najrozsiahlejšia oprava miestnych chodníkov za posledné roky. Kompletnou výmenou povrchu prešli chodníky na Cukrovarskej, Trnavskej a Pekárskej ulici, časť chodníka na M.R. Štefánika a na ulici A. Hlinku. Nový povrch dostali aj zvyšné chodníky v mestskom parku.

V uplynulých dňoch bola ukončená rekonštrukcia ďalších chodníkov. Konkrétne sa jedná o chodník popri Námestí slobody, chodníky na ulici SNP od námestia po Minipreso na jednej strane a po reštauráciu Rambus na strane druhej. No a nový povrch získali aj chodníky na oboch stranách Parkovej ulice. Povrch všetkých je zo zámkovej dlažby o hrúbke 6 cm. Na poslednej ulici budú práce ešte pokračovať výmenou asfaltového povrchu vozovky s odbočkou do „slepej uličky.“

Stavebný ruch bude ešte nejaký čas vládnuť aj na opačnej strane mesta. Zmenou prechádza verejná plocha s chodníkmi na Cukrovarskej ulici pred obchodno-kancelárskymi priestormi, nový povrch dostane chodník od svetelnej križovatky smerom pred prevádzkou AB a najviac práce je momentálne vidieť v parku na D.Štúra. O tom čo čaká park po ukončení revitalizácie sme písali pred niekoľkými týždňami v samostatnom článku.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články