Večerný zásah hasičov na Garbiarskej ulici – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď/ Dnes vo večerných hodinách zasahovali hasičské jednotky na Garbiarskej ulici v Seredi.

Viac informácií nateraz nemáme, po ich zistení budeme správu aktualizovať.

Za vyhotovenie videa a fotografie zo zásahu hasičov ďakujeme čitateľke SOL.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Bože moj koľko nešťastia koli nestastnej a neopätovanej láske aký je ten život plny nenavisti a zloby v dnesnej dobe dúfame že kočka bude v poriadku zobrala hu ihneď sanitka prajeme skore uzdravenie susedka

  2. Skore uzdravenie. Dufam ze bude v poriadku a casom si najde niekoho kto si bude vazit jej lasku.

  3. Ja som počula že je to babka, ktorá omdlela. Keď ju vynášali, nebolo poznať či je stará/mladá.

  4. A na čo je dobré zverejňovať tu meno tej osoby? Prečo to tak potrebujete vedieť?! Aby ste mali o čom klebetiť?

  5. Určite musela mať psychické problémy kdo vie čo za tym je nemôžeme súdiť možno mala za sebou velmi ťažké obdobie dufajme že bude v poradku

  6. Prosím vás. Žiadny pokus o samovraždu žiadnej dievčiny. Bola to jedna babka ktorá býva sama Chudá a žiaľ ma aj zdravotné problémy. Snáď bude v poriadku. Poznám ju osobne tak viem. Pekný deň prajem

  7. Nechápem ako si ľudia dokážu takto vymýšľať. Prečo to robia? Počkajte si na oficiálne stanovisko a budete ušetrení od blbých teórií, ktoré sprevádzajú vaše nudné životy.

  8. Keď už je známy dôvod tejto akcie, prečítajte si teraz po sebe tie tupé vymyslené komentáre. Je to typický obraz dnešnej osprostenej doby plnej sprostých ľudí osprostených sociálnymi sieťami.

  9. Anonym10 :54 vieš kto prináša zaručené správy bulvar hľadá somára na kúpu jeho hlúpostí v trafike alebo na internete každov kupov hlúpeho časopisu ci kliknutím na internetovú stránku podporuješ svoju hlúposť a vydavateľa hlúposti.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články