Fabiu rozbehol v obci na 108 km/h, mastnú pokutu zaplatil na mieste

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Dopravní policajti z Dunajskej Stredy podvečer zastavili vodiča auta Škoda Fabia. Po prekročení rýchlosti musel siahnuť hlboko do vrecka.

33 ročný vodič prekročil, pri prejazde obcou Topoľníky, povolenú rýchlosť o 58 km/h. Policajti mu za viac ako dvojnásobnú rýchlosť uložili maximálnu pokutu. Vodiča to nezaskočilo a 800 eur zaplatil na mieste.

Pre niektorých vodičov nie je ani výška pokuty dostatočným postihom na to, aby sa nad sebou zamysleli a zmenili spôsob svojej jazdy. Apelujeme na vodičov, aby pri jazde mysleli predovšetkým na bezpečnosť ľudí v mestách a obciach a zbytočne nevystavovali seba ani iných riziku nehody.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Nie nezaskocilo. Len motivuje inych aby pochopili že štátu je maximálne jedno čo kto spraví ale dôležité je či sa z toho dokážu za peniaze vykúpiť.

  2. Takýmto tie peniaze nechýbajú. Je pre nich, ako slonovi malina. Dokiaľ im nebudú zlikvidované autá, bude to pokračovať. Smejú sa do očí. Nuž, čo? Takýto my máme právny štát.

  3. Ja nerozumiem tomu, prečo sa sankcie nesprísnia. Nie je záujem ich ani sprísniť. Skúsiť dvojnásobok, 1600 €… Trojnásobok, 2400 €….

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články