Šoférovali opití a bez vodičákov. (Ne)vodička samouk je vrchol drzosti.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  V celách policajného zaistenia skončili žena a muž po tom, ako si sadli za volant pod vplyvom alkoholu a bez vodičských preukazov. Oboch policajti obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a vo väzení si môžu posedieť až 1 rok.

V pondelok išla 49 ročná žena na aute Audi A4 po meste Hlohovec. Na Nitrianskej ulici nedodržala bezpečnú vzdialenosť za autom Škoda Fabia, ktoré odbočovalo vľavo a zozadu do neho narazila. Pri zrážke sa vo Fabii zranil 13 ročný chlapec, ktorého RZP previezla do nemocnice na pozorovanie. Policajti podrobili vodičov dychovým skúškam. Výsledná hodnota u ženy bola 1,4 promile alkoholu. Hliadka navyše zistila, že šoférovala bez vodičáku, a autoškolu nikdy nedokončila. Žena je podozrivá z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a polícia naďalej tento prípad vyšetruje.

O deň neskôr zastavili policajti 47 ročného vodiča v obci Šelpice. Pri dychovej skúške mu namerali viac ako 1,7 promile. Muž šoféroval aj napriek uloženému zákazu činnosti viesť motorové vozidlá. Policajná hliadka ho obmedzila na osobnej slobode a previezla na policajnú stanicu. Vodiča riešime v tzv. superrýchlom konaní a onedlho sa postaví pred sudcu, ktorý rozhodne o jeho vine a treste.

Jazdite zodpovedne, triezvi a len s vodičákom!

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Trestné činy ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a sudcovia dávajú za to smiešne podmienečné tresty. Toto je reforma súdnictva.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články