Doma schovával pervitín. Svoju izbu vymenil za väzobnú celu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Kriminalistom z Dunajskej Stredy sa podarilo odstaviť z ulíc ďalšieho dílera. Pri domovej prehliadke u neho našli viac ako 200 dávok pika.

44 ročný Ladislav si mal už dlhšiu dobu drogy kupovať a následne ich aj ďalej predávať. Jeho činnosť mu prekazili policajti, ktorí sa prípadom už dlhšie zaoberali. Kriminalisti u neho vykonali domovú prehliadku, pri ktorej zaistili plastové vrecko a zatavené striekačky s neznámou kryštalickou látkou, mobilné telefóny a ďalšie predmety súvisiace s drogovou trestnou činnosťou. Zaistené stopy zaslali na znalecké skúmanie do Bratislavy. Podľa predbežných výsledkov expertízy, doma schovával najmenej 230 dávok pervitínu.

Vyšetrovateľ muža obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Zároveň podal návrh na jeho väzobné stíhanie, s čím sa príslušný sudca stotožnil. V prípade dokázania viny mu môže hroziť strata slobody na 10 až 15 rokov.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Ulice? Treba skontrolovať klofa, popáleného, navrátila a ďalších.. Určite nežijú z trojsmenky v pečivárňach, to že robia s drogami je verejné tajomstvo, prečo polícia a NAKA zatvára oči? Lebo pán klofák je univerzálny svedok na všetkých a všetko vždy, kedykoľvek si pán mašin zmyslí?

  2. Keď môžu sedieť ostatní, môžu sedieť aj títo princovia. Palermo teba to tiež dobehne, po meste si bol hrdina, teraz sa skrývaš jak potkan, lebo si udal vlastných a nakydal im aj svoje sračky, vďaka čomu im dvihli paragrafy, pekná hanba. Ty geroj.

  3. Vie niekto ako stojí Slávo Weiss a jeho prípad?
    Odsere si to za všetkých, alebo sa z toho vyseká?

  4. Keveška musi blaznit seredska venelka od 10 do 25 rokov a pekne potichučky chalani 8-9 ročne tresty za 20 rokov organizovnia predaja fetu ,,,,,,a Slawo nakoniec z podmienku

  5. Dojdu este skor 😉 jak za 8-9 rokov 😉 a aj to im vela dali za ziadne dokazy len klofiho priteplene svedectvo. Len nech trenuje kakac lebo mu ho natrhne urcite niekto skor ci neskor 😀

  6. Len chuj kseftuje zo zelinov keď vie ze mu hrozí basa. Treba prenuchat tu minalovu ulicu smrdí od paneláka až po križovatku na záhradky počul som.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články