Adam Morong: Cítim sa už zdravotne v poriadku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ŠKF Sereď /  V súťažnom zápase sa naposledy predstavil 25. augusta 2021 v pohárovom stretnutí na pôde piatoligového tímu TJ Družstevník Trstice (3:0). Odvtedy niekoľko týždňov laboroval so zraneným lýtkom. Reč je o 28-ročnom univerzálovi ŠKF Orion Tip Sereď Adamovi Morongovi.

 

V súťažnom dueli si naposledy nastúpil koncom augusta v pohárovom zápase na ihrisku Trstíc, v tomto stretnutí si musel pre zranenie lýtka nútene striedať už v 15. minúte. Ako sa teraz cítiš po niekoľkotýždňovej absencii?

 

“Trochu sa to ťahalo dlhšie, lýtko však teraz drží, čo je super. Už som sa nemohol dočkať, kedy budem môcť naskočiť do tréningu, resp. zápasu. Cítim sa teda zdravotne v poriadku a pripravený vrátiť sa na trávniky.”

 

V poslednom ligovom zápase proti Senici si už figuroval medzi náhradníkmi, v stredu si dokonca odohral prvý polčas prípravného stretnutia proti Šali. Vyzerá to tak, že už v najbližšom ligovom dueli na ihrisku Zlatých Moraviec by si mohol odohrať podstatnú časť zápasu?

 

“Po dlhšej vynútenej pauze som konečne mohol hrať. Chcem pomôcť chalanom aj v najbližšom zápase proti Zlatým Moravciam. Verím, že dostanem priestor na ihrisku. Na aký čas to bude, to záleží od rozhodnutia trénera.”

 

Po 10. kole Fortuna ligy máme na svojom konte 11 bodov. Ako z tvojho pohľadu hodnotíš doterajšie výsledky mužstva? Mohlo tých bodov byť podstatne viac?

 

“Všetci v klube to vnímame tak, že tých bodov mohlo byť oveľa viac. Vo viacerých zápasoch sme boli lepším tímom, inkasovali sme však veľmi lacné góly, čo nás stálo lepšie výsledky. Možno chýbalo aj trochu šťastia. Stále však tvrdo pracujeme na tom, aby sme zbierali viac bodov. Verím, že sa to obráti v náš prospech tak, ako v poslednom ligovom zápase proti Senici.”

 

Po reprezentačnej prestávke sa predstavíme na trávniku Zlatých Moraviec. Aký zápas očakávaš? 

 

“Proti ViOn-u Zlaté Moravce sú zápasy vždy fyzicky veľmi náročné. Na tohto súpera sa určite zodpovedne pripravíme. Urobíme všetko pre to, aby sme boli úspešní.”

 

Aké sú tvoje očakávania v aktuálnej sezóne z hľadiska tímu?

 

“Všetci v klube chceme, aby sme boli v tabuľke čo najvyššie. Dostať sa do hornej šestky by bolo fantastické. Kvalitu na to máme, len ju treba ukázať na ihrisku.”

 

A čo osobné ambície, ciele?

 

“Hlavne byť zdravý, aby ma futbal stále bavil a robil radosť. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť…”

 

Autor: Peter Cuninka

Foto: Branislav Španka

 

zdroj: skfseredfutbal.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články