Seredskí rybári opäť brigádovali

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Rybári z SRZ MsO Sereď zorganizovali ďalšiu brigádu zameranú na čistenie brehov lovných revírov. Na akcii sa zúčastnilo 20 dobrovoľníkov, ktorým záleží na čistej prírode. Zber odpadkov sa uskutočnil v okolí bagroviska Šintava a ľavej strany Váhu. Spoločne vyzbierali tri prívesné vozíky vriec s odpadkami.

Čistenie rybárskych revírov je pre seredských rybárov dlhoročná záležitosť. Ročne vykonávajú niekoľko brigád, aby ochránili prírodu od odpadkov, ktoré tvoria neporiadni ľudia. Vždy sa totiž nájdu jedinci, ktorým je životné prostredie ľahostajné. Ochrancovia neustále vyzývajú verejnosť, že to čo si do prírody zoberiete, si z nej aj musíte odniesť. Preto si treba vážiť ľudí, ktorí obetujú svoj čas a energiu na to, aby udržali prírodu čistú.

„Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým zúčastneným a dúfame, že na najbližšej brigáde sa opäť stretneme v takom peknom množstve,“ uviedli rybári na svojej webovej stránke SRZ MsO Sereď.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články