Jedného vodiča namerali v obci dvakrát. Prvý raz “preletel” cez Šintavu, druhý raz cez Mostovú

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti riešia za dopravné priestupky 24 ročného muža z okresu Galanta. Za posledné dni si sadol za volant do dvoch áut a v oboch prípadoch ho zachytil policajný radar. V jednom prípade ho policajti riešili na mieste a v druhom ho stotožnili ako majiteľa v rámci tzv. objektívnej zodpovednosti.

Rýchlostný radar ho prvý krát zachytil v piatok poobede na aute Škoda Octavia, priamo v obci Šintava. Cez obec „preletel“ počas dňa rýchlosťou 96 km/h a maximálku prekročil o 46 km/h.

O necelé dva dni neskôr si to cez obec Mostová, v nedeľu krátko po polnoci, valil rýchlosťou 141 km/h. Tento krát pri jazde použil cudzie vozidlo VW Passat. Policajti ho zastavili a na mieste mu uložili blokovú pokutu vo výške 600 eur.

V tomto prípade pravdepodobne platí „mladosť – pochabosť“. Mladí vodiči by si mali uvedomiť, že aj v ich prípade sa frajerina môže skončiť tragédiou. Apelujeme preto najmä na mladšie ročníky, aby nepreceňovali svoje schopnosti a správali sa za volantom zodpovedne. Nič nie je dôležitejšie, ako život a zdravie, o ktoré sa dá v sekunde prísť.

Pozor, pri začiatočníkoch sa rýchlostné priestupky hodnotia prísnejšie a pokiaľ budú mať v karte vodiča do dvoch rokov 2 závažnejšie priestupky, vodič musí absolvovať odborné preskúšanie.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. To bude zas neaky 20 ročný namachrovany kokútek čo dostane facku a dosere sa :-))) zavret na 5 rokov a dolamat nohy

  2. Stačilo by aby sa páni policajti postavili v Seredi na Trnavskú a takých tupcov by namerali aj 100ku krát 600 eur za chvíľu by zaplatali dieru v rozpočte 😀

  3. aj ten risavy potkan ze soporne jazdi jak kokot raz mi uz usiel ale druhy krat sa mu to nepodari lieta ako kokot 🙂 kupil fabiu rs ta stretnem pojdes leopoldov…

  4. To je pravda lieta ako blázon skoro do nás narazil a viem ze berie drogy on sa tým ani netají dá si bar de Marián Buran 🤔

  5. posraný kkt ktorého netrápi že niekoho môže zabiť v nesprávny čas na nesprávnom mieste.. čo z toho že 600e ?? Čo takto vodický na 10-15 rokov ??

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články