ZŠ J.A. Komenského: Naši úspešní bežci

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dňa 06.10.2021 sa žiaci II. stupňa zúčastnili Majstrovstiev okresu v cezpoľnom behu žiakov ZŠ a SŠ v mestskom parku v Galante.

Súťažili sme v kategóriách žiačky a žiaci ZŠ. Ako prvé za mierneho dažďa vybehli na trať naše žiačky Emily Žigová z 8. A triedy, Zuzana Vaculčiaková a Hana Rychtáriková obe z 9. B triedy.

Naše žiačky sa držali výroku Juliusa Caesara „Veni, vidi, vici – Prišiel som, videl som, zvíťazil som“, pretože absolútne ovládli svoju kategóriu, keď si podelili všetky tri miesta.

V kategórii jednotlivcov sa na 1. mieste umiestnila Emily Žigová, na 2. mieste Zuzana Vaculčiaková a na 3. mieste Hana Rychtáriková.

V kategórii družstiev tak získali 1. miesto a naše žiačky postúpili na Majstrovstvá kraja, ktoré sa budú konať 20.10.2021 v Piešťanoch v Lodenici. Ani naši žiaci sa nestratili a v ťažkých daždivých podmienkach predviedli vynikajúce výkony.

V kategórii žiakov nás reprezentovali Róbert Očenáš z 8. B triedy, Samuel Javor a Tomáš Krajčovič obaja z 9. B triedy. V kategórii jednotlivcov sa na 2. mieste umiestnil Samuel Javor.

Blahoželáme našim úspešným športovcom!

Mgr.Tomáš Kopún

 

zdroj: ZŠ J.A. Komenského Fb

- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články