Posledné kvalifikačné zápasy Kadetov U17 a prvé prípravné zápasy Žiačok U14

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

1. liga Kadetov U17

Cez víkend odohrali kadeti posledné dva kvalifikačné zápasy v boji o postup do skupiny GOLD.

Sobota 2.10.2021

Zápas č. Z20

BKM SPU Nitra – BK Lokomotíva Sereď 67:43 (18:10, 35:26, 49:35, 67:43)

Rumpík 13, Majerník 10 (13 doskokov), Mizera 8, Vranovič 6, Sárkány 4, Kapustík 2

Sobotný zápas na palubovke Nitry sme absolútne nezvládli. Aj keď bola Nitra od začiatku papierovým favoritom neznamená to, že by sme ich nemohli potrápiť alebo zabojovať o víťazstvo. Tento zápas nám mohol zaručiť priamy postup do skupiny GOLD! Bohužiaľ po nevýraznom a ustráchanom výkone sme prehrali 43:67.

Nedeľa 3.10.2021

Zápas č. Z27

BK Lokomotíva Sereď – MBK Karlovka Bratislava 90:40 (29:4, 56:19, 76:36, 90:40)

Majerník 23, Sárkány 19, Mizera 12, Vranovič 11 (1 trojka), Rumpík 11, Kapustík 6, Aboudi a Truong Q. po 4

V nedeľu sme na domácej palubovke privítali Karlovku a v snahe odčiniť sobotňajšie zaváhanie sme zvíťazili rozdielom triedy 90:40. Klobúk dole si zaslúži výborne hrajúci Andrej Majerník. Ako jeden z mála sa snažil podať v oboch zápasoch maximálny výkon a to, že je o dva roky mladší nedal na seba vôbec poznať.

V kvalifikačnom turnaji sme nakoniec obsadili tretie miesto, ktoré nám nezaručovalo priamy postup do skupiny GOLD, ale len do baráže. Tá sa nakoniec konať nebude, pretože Levice nechceli zabojovať o postup, a tak posledné dve postupové miesta prenechali nám a Žiline.

Som veľmi rád, že sa práca s mládežou v našom klube prejavuje a ako jeden z mála klubov na Slovensku máme v skupine GOLD všetky tri kategórie U19, U17 aj U15!!!  Každý jeden zápas v tejto skupine bude veľmi náročný, no do budúcna nám to môže dať veľmi veľa, a preto nám nezostáva nič iné len na tréningoch ďalej tvrdo pracovať a zlepšovať sa.

Tréner: Patrik Sarna

Prípravné zápasy Žiačok U14

Naše najmladšie súťažné družstvo nastúpilo v sobotu (2.10.2021) na svoj prvý tohtoročný zápas. Išlo zatiaľ iba o priateľský zápas nakoľko súťažná sezóna sa pre nás začína až budúci sobotu (16.10.2021) keď na domácej palubovke privítame súperky zo Šamorína.

Do zápasov proti kvalitnému družstvu z Trnavy sme nastúpili s rešpektom čo bolo na našej hre nesmierne vidieť. Chvíľku trvalo kým sa baby dostali do tempa. Zápas sme nakoniec doviedli do úspešného konca a vyhrali sme. Po prestávke sme nastúpili do druhého zápasu veľmi zle a celý čas sme ťahali za kratší koniec. Po polčase sa baby zobudili, začali bojovať a postupne sťahovať bodové manko. Po zazneni klaksonu sa zápas skončil remízou 42:42.

Tréneri: Stanislava Henčeková a Miloš Procházka

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -