Opitých vodičov opäť pribudlo. Ich počet s viac ako 1 ‰ sa zdvojnásobil

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
KR PZ Trnava |MM|   Policajti Trnavského kraja vykonali za uplynulý týždeň celkovo:
3426 dychových skúšok (-304)
Z tohto množstva bolo:
➡ 36 s pozitívnym výsledkom (-11)
18 vodičov (+4)
18 cyklistov (-15)
10 (+5) vodiči sa dopustili prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Policajti na cestách počas 39. týždňa zaevidovali 41 (-14) škodových udalostí a 30 (-6) dopravných nehôd. Pri nehodách na cestách Trnavského kraja nikto neprišiel o život (0), nikto (-1) neutrpel ťažké zranenia a 21 (-2) osôb sa zranilo ľahko. 4 (+2) dopravné nehody spôsobili vodiči pod vplyvom alkoholu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Opilcov za volantom treba vždy zavrieť na 3 mesiace do vezenia bez pardonu. A náklady na jeho väzenie mu dat k náhrade.

  2. Podľa mňa to nebudú originál alkáči.. ale ľudia čo sa dezinfikujú tým 60% odvarom proti korone 🤣🤣🤣🤣🤣.. treba tvrdšie zákony proti ožranom a idiotom čo majú síce vodičské oprávnenie ale od vodiča majú ďaleko ale len lietajú po ceste jak neriadené streli..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články