Drevo na kúrenie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Oddelenie životného prostredia   /5 OKT 2021/

Mesto Sereď oznamuje svojim občanom, že aj počas nasledujúcej vykurovacej sezóny majú na základe platného rozhodnutia Okresného úradu Galanta o udelení súhlasu na odovzdávanie odpadov vhodných na využitie v domácnosti č. OU-GA-OSZP-2020/006465-005 zo dňa 29.6.2020 možnosť bezplatne si zo zberného dvora na Cukrovarskej ulici odniesť drevo vhodné na kúrenie.

 

Prevádzková doba zberného dvora:

PO: zatvorené

UT:   7.00 – 15.30

STR: 7.00 – 15.30

ŠTV: 7.00 – 15.30

PIA:  7.00 – 16.00

SO:  7.00 –  12.00

NE: zatvorené

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Takto sa bojuje za čistejšie životné prostredie. Máš štempel, je…ať na globálne otepľovanie. Resp. ak vedia poslanci v Seredi prehajdákať peniaze na zbytočnosti, nechápem že sa nenájde jediný ktorý by niečo počul o drvičke na drevený odpad.

 2. Vykurovanie rod domov drevom je pre niekoho nutne a nieje az tak skodlive. Vykurovanie plynom je podobne ako drevom. Aj to je fosilne palivo. A uz idu navrhy v eu zakaz vykurovania plynom. A potom co? Zakaz prdom lebo to je metan a zakaz srať lebo z kanalizacii ide do ovzdusia velke mnozstvo metanu a dalsich plynov. Tato planeta bola spalovana bez zasahu hasicov a politikov milióny rokov a tu sme. A to skoro vzdy horelo a zhorelo pol zemegule. Ale to tu nebol clovek politik

 3. Ale ved totok drevo nie je vobec pripravene na kurenie!!!! To je rovnake ako s tymi dialnicnymi privadzacmi k D1. To si ich tiez mame dostavat sami? Uz aby vysiel ten navod v narodnom casopise Urob si sam.

  Oddelte to od zivotneho prostredia. Ti lenivi uradnici chcu s vami opat vy*eba*.

 4. To by bol krááásny požiar a podľa Oddelenia životného prostredia z 5 OKT 2021 vraj aj ekologický. No nezapáli by ste to tam keď sami už horíte?

 5. pre Anonym 07:13 – kúrenie drevom nie je až tak škodlivé, to je pravda, ale nie nábytkovým drevom a ešte to niektorí aj pília na dvore, to by som ti doprial čuchať

 6. Anonym 6. októbra 2021, 13:10.vonku to smrdí jak hovado. ale oni sú predsa v teple vo vnútri. Inak niekde v diskusii som čítal že keď je zber PET fliaš, tak to nejaký dobrák s káričkou zbiera a kúri si stým. palivo zadarmo

 7. A aj z el, vykurovania je v pozadi rádioaktívny odpad, Nerozložiteľný na tisic rokov. takze aj vase metanove prdy skodia aj kanalizacny metan z vasich sraciek je extremne skodlivy pre tuto planetu. Tak a teraz mam dilemu zmrznut alebo prezit.

 8. tu sa nebavíme o dreve, ale o drevotrieske z nábytkov napustenej rôznymi chemikáliami a farbami, ktorú keď dáš do pece, tak sakramentsky zasmradíš celú ulicu, deje sa to aj v Seredi.

 9. Spaliny z plynu su este nebezpecnejsie a skodlive. A zakerne v tom ze ich nevidite a menej citite ale su skodlive a nebezpecne.

 10. A čo takto stružlikať z toho dreva nejaké predmety ? Napríklad takých drevených pandrlákov ako je Pinocchio ?
  Tá rozprávka sa teraz hrá po novom :
  Hovorí Pinocchio svojmu stvoriteľovi :
  “Tati ja som sa zamiloval”
  “Áno ? To je skvelé ! Vystružlikám ti dreveného pinďúra ?
  “Nie tati,stačí keď mi do zadku navrtáš dierku.”

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články