AKTUÁLNE: ZSVS poruchu dnes neodstránila – voda v centre mesta stále netečie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď/ Dnes popoludní sme v dvoch článkoch informovali verejnosť o problémoch s dodávkou vody z verejného vodovodu do domácností a prevádzok v centre mesta. Porucha na vodovodnom potrubí sa nachádza na ulici Vinárskej a popoludní boli na mieste aj pracovníci ZSVS s mechanizmami.

Priamo na mieste nám pracovník zodpovedný za vykonávané práce oznámil, že porucha bude odstránená za hodinu, až hodinu a pol, čo malo byť vo večerných hodinách.

Na základe podnetov občanov, že voda netečie ešte po 20 hodine večer, sme opätovne kontaktovali ZSVS, kde nám pracovník oznámil stiahnutie mechanizmov z opravy, nakoľko sa jedná o poruchu vážnejšiu ako predpokladali a na horšie dostupnom mieste.

ZSVS má v oprave poruchy pokračovať, zajtra, teda v nedeľu doobeda a predpokladajú, že voda by mala byť dodávaná niekedy okolo obeda.

Na mieste má byť pristavená aj cisterna s pitnou vodou. Či tomu tak je, v tomto momente potvrdiť ani vyvrátiť nevieme.

Uvítame, ak pre informovanie verejnosti odberatelia do diskusie napíšu aktuálny stav a to nielen dnes, ale aj zajtra predpoludním, za čo ďakujeme.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Pracovníci na mieste havárie,prečo nejde ani studena ani teplá nik netuší…
    Cisterna vraj bola vcera ale na konci garáží!?!?!? Dnes na rohu pri *budke kadernicky*. Starí ľudia majú čo robiť odniesť si v kybloch…

  2. Mohli tam aspon fekál s močkou poslat nech je čím zapiť knedlo vepřo zelo 😂

  3. Ako netecie??Na Vinarskej ano..aj ked teplá voda nemá taký prúd ako studena.Ale tečie…

  4. Už vidíte aký je rozdiel medzi Solkou a tou Tomčányho manipulovanou propagandou????Tu sme v troch článkoch a fotkách vedeli čo sa deje.A propaganda ako v sovietoch nám doniesla na druhý deň že bola porucha a už ide voda.Tomčányi sa môže hambiť!!!!!!!!!On už všetko len pokazí lebo to robí a tí jeho poskokovia pre prachy!!!!!!!!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články