AKTUÁLNE: ZSVS poruchu dnes neodstránila – voda v centre mesta stále netečie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď/ Dnes popoludní sme v dvoch článkoch informovali verejnosť o problémoch s dodávkou vody z verejného vodovodu do domácností a prevádzok v centre mesta. Porucha na vodovodnom potrubí sa nachádza na ulici Vinárskej a popoludní boli na mieste aj pracovníci ZSVS s mechanizmami.

Priamo na mieste nám pracovník zodpovedný za vykonávané práce oznámil, že porucha bude odstránená za hodinu, až hodinu a pol, čo malo byť vo večerných hodinách.

Na základe podnetov občanov, že voda netečie ešte po 20 hodine večer, sme opätovne kontaktovali ZSVS, kde nám pracovník oznámil stiahnutie mechanizmov z opravy, nakoľko sa jedná o poruchu vážnejšiu ako predpokladali a na horšie dostupnom mieste.

ZSVS má v oprave poruchy pokračovať, zajtra, teda v nedeľu doobeda a predpokladajú, že voda by mala byť dodávaná niekedy okolo obeda.

Na mieste má byť pristavená aj cisterna s pitnou vodou. Či tomu tak je, v tomto momente potvrdiť ani vyvrátiť nevieme.

Uvítame, ak pre informovanie verejnosti odberatelia do diskusie napíšu aktuálny stav a to nielen dnes, ale aj zajtra predpoludním, za čo ďakujeme.

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Pracovníci na mieste havárie,prečo nejde ani studena ani teplá nik netuší…
    Cisterna vraj bola vcera ale na konci garáží!?!?!? Dnes na rohu pri *budke kadernicky*. Starí ľudia majú čo robiť odniesť si v kybloch…

  2. Mohli tam aspon fekál s močkou poslat nech je čím zapiť knedlo vepřo zelo 😂

  3. Ako netecie??Na Vinarskej ano..aj ked teplá voda nemá taký prúd ako studena.Ale tečie…

  4. Už vidíte aký je rozdiel medzi Solkou a tou Tomčányho manipulovanou propagandou????Tu sme v troch článkoch a fotkách vedeli čo sa deje.A propaganda ako v sovietoch nám doniesla na druhý deň že bola porucha a už ide voda.Tomčányi sa môže hambiť!!!!!!!!!On už všetko len pokazí lebo to robí a tí jeho poskokovia pre prachy!!!!!!!!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -