15 hasičov zasahovalo pri požiari predajne v Trnave

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM|  Dňa 1. októbra 2021 po štvrtej hodine rannej bol ohlásený požiar predajne na Ulici Jána Hajdóczyho v Trnave.

Na miesto udalosti vyrazilo 15 príslušníkov z hasičskej stanice v Trnave. Po príchode jednotky na miesto udalosti bolo zistené, že predajňa je uzamknutá a silne zadymená. Pre vniknutie do priestorov bolo preto potrebné násilné rozbitie sklenenej výplne vstupných dverí. Prieskumná skupina hasičov začala s vyhľadávaním osôb, ktoré by sa mohli nachádzať v predajni, čo sa však nepotvrdilo. Po vstupe do objektu pomocou autonómnych dýchacích prístrojov a termovíznej kamery sa začalo s odvetrávaním priestorov pretlakovou ventiláciou a otvorením okien, aby tým zabezpečilo silné prúdenie vzduchu miestnosťou. Merania termovíznou kamerou ukázali, že požiar vznikol v medzistrope predajne. Súbežne s likvidáciou požiaru vykonali zasahujúci hasiči rozoberanie konštrukcie stropu, pomocou trhacích hákov a sekier.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania. Výška škody, ktorá vznikla v dôsledku požiaru bude určená po ukončení vyšetrovania. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu.

 

 

- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články