Poďakovanie policajtom zo Zavara. Situáciu zvládli a pomohli rodine nájsť nezvestnú dcéru

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Krajší darček ku dňu Policajného zboru sme nemohli ani dostať.

Dovoľte mi aj touto cestou sa poďakovať vašim chlapcom – nstržm. Marekovi Procházkovi a nstržm.Martinovi Gatcimu za pomoc pri hľadaní našej nezvestnej dcéry. Keď som zúfalá volala na č. 112, ozvali sa mi nakoniec títo vaši dvaja službukonajúci policajti a pomohli nám vlastným nasadením, skúsenosťami a získavaním tých správnych informácií dcéru v neďalekej obci nájsť. Spravila nám to prvýkrát, nevedeli sme s kým je, kde je a navyše cestou stratila nohavice, ktoré som s hrôzou našla a nevedela si to vysvetliť.

Vďaka nim sme boli už o polnoci doma, pripravení ráno po vyspaní a oddýchnutí situáciu v kľude riešiť. Aj vďaka nim celá naša zalarmovaná rodina a priatelia si mohli v kľude vydýchnuť a tešiť sa, že všetko dobre dopadlo. Veľká vďaka!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články