2. Kvalifikačný turnaj Juniorov U19 a ich postup do skupiny GOLD!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Juniori odohrali cez víkend svoj druhý kvalifikačný turnaj, kde uzavreli boj o skupinu GOLD.

Piatok 24.9.2021

Zápas č. Z16

MBK Karlovka Bratislava – BK Lokomotíva Sereď 54:67 (19:19, 30:29, 44:49, 54:67)
Mesároš 21 (5 trojok), Grill 16, Kapustík O. 12, Rampach 9, Kiss 5 (1 trojka), Bundzel 4 (1 trojka)

Sobota 25.9.2021

Zápas č. Z20

BK Lokomotíva Sereď – ŠBK Junior Levice 61:77 (8:24, 30:40, 40:59, 61:77)
Kiss 15 (2 trojky), Grill 13, Mesároš 8 (2 trojky), Kapustík O. a Rampach po 7, Mizera a Kapustík M. po 4, Bundzel 3 (1 trojka)

Nedeľa 26.9.2021

Zápas č. Z26

MBK AŠK Slávia Trnava – BK Lokomotíva Sereď 82:101 (16:26, 38:55, 69:78, 82:101)
Kapustík O. 28 (1 trojka), Kiss 21 (6 trojok), Mesároš 17 (3 trojky), Grill 15 (1 trojka), Bundzel 10 (1 trojka), Sárkány 4, Rampach, Mizera a Kapustík M. po 2.

Odohrali sme tri kvalitné zápasy o čom svedčia aj výsledky, z ktorých je jasné, že v každom zápase bolo o čo hrať. Po dvoch víťazstvách a jednej prehre, tak s veľkou radosťou môžeme konštatovať, že sme postúpili do skupiny, kam patria len tí najlepší. Čaká nás tak veľmi veľa práce, každý jeden zápas bude náročný, ale som presvedčený, že práve takýmto spôsobom sa dokážeme posúvať ďalej a ďalej. Pevne verím, že konečne budeme na Slovensku môcť hovoriť o výkonnostnej kategórii, keďže tímy s ktorými sa budeme stretávať pomýšľajú na tie najvyššie méty a hráči z podobných klubov mieria už jednou nohou za profesionálnym angažmánom do mužskej Extraligy. O motiváciu navyše tak bude postarané a my sa budeme môcť viac sústrediť na technicko-taktickú stránku basketbalu, ktorá už k tejto kategórii neodmysliteľne patrí.

Už tento víkend sa pobijú o postup medzi Elitu aj naši kadeti, ktorí v sobotu o 17:00 odohrajú v Nitre kľúčový zápas. Ten môže kadetom zaručiť postup alebo v prípade prehry baráž o postup. Následne odohrajú posledný kvalifikačný zápas s Karlovkou Bratislava v nedeľu o 10:30 doma v Sokolovni. Veríme, že aj v rámci opatrení nás prídete povzbudiť v čo najväčšom počte a pomôžete nám tak k vytúženému postupu.

Tréner: Patrik Sarna

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články