Trnavčan to v Galante prepálil o vyše 50 km/h

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Trnavčana namerali dopravní policajti včera na tmavej Škode, na obchvate mesta Galanta. Mimo obce prechádzal úsekom v rýchlosti 146 km/h a rýchlostný limit tak prekročil o 56 km/h. Policajti ho v pondelok nezastavili a priestupok v doprave riešia formou tzv. objektívnej zodpovednosti.

Vodičovi príde od nás poštou pozdrav. Za pondelkovú „rýchlovku“ si priplatí. Chápeme, že čas sú peniaze, ale život a zdravie sa za peniaze kúpiť nedajú.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. A čo tak vykladať niečo o živote a zdraví tým, čo majú v péčku ostatné dopravné predpisy? Alebo si idú svoje a 80 v ľavom pruhu na D1 do BA?
  Čo keby naši zelení bratia dnes privstali a pozerali sa na tých, čo v tme a daždi vyťahujú „plechové dáždniky“ a vôbec kde začína jedna a končí druhá krajnica, tobôž nejaký stred cesty a že jazda v jazdnom pruhu..
  A čo experti, ktorí vás obehnú s dodávkou, lebo 100 na okreske je málo a potom im to lieta po celej vozovke a idú 60, lebo majú „súrny hovor“?
  Zamyslite sa nad sloganom „rýchlosť zabíja“! Mňa už skoro 2x zabilo nezastavenie na stopke od hnilého debila.. A aspoň 10x kkt, čo mi vyletel do protismeru, lebo mobil je prednejší!
  Ale iste.., rýchlosť sa dá zmerať z pohodlia auta.
  Na to ostatné by sa niekto musel snažiť..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články