Sabina má jedinečnú možnosť študovať v Kanade. Pomôcť jej splniť sen môžete aj Vy jednoduchým hlasovaním

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Magazín Refresher pred časom vyhlásil na svojom instagramovom účte súťaž o štúdium na prestížnej univerzite v Kanade. V prvom kole súťaže bolo vyžrebovaných 30 uchádzačov, v druhom kole následne odborná porota vybrala 6 finalistov. Medzi nimi je aj Sabina Čizmáriková zo Šoporne, ktorá má tak šancu získať kvalitné vzdelanie vo Vancouveri. V treťom kole výhercu určí verejnosť hlasovaním.

O akú súťaž ide

Podľa magazínu Refresher finalista, ktorý dostane najviac hlasov, získa ročné štúdium na Canadian College vo Vancouveri v hodnote 10 000 kanadských dolárov, teda približne v hodnote 6 700 eur úplne zadarmo. Okrem toho tiež nadobudne pracovné skúsenosti v odbore, ktorý si sám vyberie. O tom, či štipendium získa práve Sabina môžete rozhodnúť hlasovaním aj Vy.

Kto je Sabina

Sabina Čizmáriková je bývalou žiačkou základnej školy a gymnázia v Seredi. Naše mesto úspešne reprezentovala na rôznych súťažiach a olympiádach. Za zmienku stojí napríklad súťaž Európa v škole, Mihálikova Sereď či celoštátne kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Bola ocenená ako jedna z najúspešnejších žiačok ZŠ J.Fándlyho. V súčasnosti je študentkou posledného ročníka Fakulty dopravní na Českom vysokom učení technickom v Prahe. Jej odborom je právo a provoz letecké dopravy.

„Mám množstvo rôznych záľub, ako je tanec, hudba či beh, ale mojou vášňou je cestovanie, o čom svedčí aj môj instagramový profil. Celý minulý rok som strávila na Erasme vo Vilniuse v Litve, kde som si po prvýkrát vyskúšala štúdium v anglickom jazyku. Som priebojná, nebojím sa nových výziev a už teraz viem s istotou povedať, že toto kanadské dobrodružstvo by mi zmenilo život ako v osobnej, tak aj v budúcej pracovnej sfére,“ takto sa Sabina predstavila verejnosti v magazíne Refresher.

Na ceste za jej vzdelaním je každý hlas dôležitý

Sabina pre Seredské novinky ďalej prezradila: „Kanada je krajina s najlepším vzdelávacím systémom na svete, ktorý sa veľmi nepodobá tomu nášmu. V prípade výhry by som absolvovala na Canadian College vo Vancouveri 4 semestre počas 1 roka. 2 semestre štúdia, 2 semestre práce vo vybranom odbore. Je to niečo, o čom u nás môžem len snívať, a preto je výhra pre mňa taká dôležitá. Je tiež ale nutné zdôrazniť, že síce výhrou je štipendium v hodnote 6 700 Eur, ostatné výdaje sú v mojej réžii. Ja som si však postavila hlavu a som ochotná tejto príležitosti všetko obetovať. Samozrejme, s podporou mojich najbližších. Preto veľmi pekne prosím všetkých čitateľov, aby ma podporili v mojej ceste za vzdelaním a budúcim pracovným uplatnením.“

Hlasovať môžete do 30. septembra a to priamo v magazíne Refresher a následným kliknutím na meno súťažiaceho a prihlásením, môžete Sabine odovzdať svoj hlas. Pár kliknutiami môžeme mladej študentke nielen splniť sen, ale zmeniť aj ďalšie smerovanie jej osobného a profesijného života.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články