Odštartovala spoločná súťaž 1. ligy žien, Mladých žien a Junioriek!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V sobotu odštartovala už aj spoločná súťaž 1. ligy žien, mladých žien a junioriek a tak vstúpilo do zápasového kolotoča aj naše najstaršie družstvo v klube Mladých žien do 23 rokov.

Sobota 25.9.2021

BK Lokomotíva Sereď – BK AŠK Slávia Trnava 85:46 (26:16, 50:22, 67:28,).
Jakubčeková 23 (TH 5/5), Pučíková (1/1, 2 trojky), Žemlová 13 (4/3), Nagyová 12 (2/1, 1 trojka), Dudonová 9 (1 trojka), Scherhauferová 4, Zrayer 4, Kartáčová 3 (1 trojka), Rychtáriková 2 a Lopašovská. Trestné hody družstvo 12/10, 5 trojok.

V prvom tohto sezónnom zápase sme privítali na domácej palubovke družstvo z Trnavy. Do stretnutia sme vstupovali s veľkými očakávaniami keďže naše družstvo prešlo pravdupovediac výraznými zmenami. Náš plán bol jasný, ukázať všetkým, ktorí mali možnosť prísť sa pozrieť, že družstvo silu má a basket hrať vie.

Samozrejme proti mladším a fyzicky menej zdatným súperkám sme sa miestami presadzovali až veľmi ľahko a tým nám veľmi rýchlo padala koncentrácia na výkon. Zápas môžeme hodnotiť pozitívne aj napriek tomu, že nám ukázal mnoho činností, na ktorých budeme musieť pracovať. V drese Serede si odkrútila premiéru Sabi Pučíková, ktorá naznačila svoj útočný potenciál a Sima Kartáčová. O 2 týždne (9. a 10.10) k nám pricestujú oba celky z Young Angels Academy takže sa očakáva veľké basketbalové predstavenie.

Tréner: Martin Bosý
Asistent trénera: Michaela Sedláčková

 

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články